Протягом 2018 року голова Вільнянської районної ради Андрій Салякін здійснив ряд закупівель будівельних робіт за бюджетні кошти з грубим порушенням Закону України «Про публічні закупівлі». За даними джерел, це призвело до незаконного надання переваг певному суб’єкту господарської діяльності та розтрати частини бюджетних коштів від загальної суми виділених районною радою на виконання будівельних робіт. Такі протиправні дії кваліфікуються за ч. 3 ст. 191 КК України, що поєднані із вчиненням службового підроблення ч. 1 ст. 366 КК України.

В предыдущих публикациях мы уже упоминали известного в Запорожье и области «общественника», идейного афериста и собственника ИА «Антикор» Дмитрия Марченко. Тогда речь шла о мошенничестве, в результате которого у предпринимателя Григория Давыдова отняли его бизнес и о его участии в ОПГ Евгения Анисимова.

В одной из предыдущих публикаций мы уже упоминали известного в Запорожье и области «общественника», идейного афериста и собственника ИА «Антикор» Дмитрия Марченко. Тогда речь шла о мошенничестве, в результате которого у предпринимателя Григория Давыдова отняли его бизнес.

11 жовтня Олексій Кавилін, який обіймав посаду начальника Державної фіскальної служби в Запорізькій області, був призначений головним податківцем Київської області. Швидше за все, незабаром за ним до столиці вирушить і в.о. керівника запорізької ДФС Юліана Козаченко. Напевно, й корупційні схеми, які були організовані Юліаною Павлівною на Запоріжжі, змінять «прописку» та перемістяться до Київського регіону.

В цикле публикаций «Полигон ТБО№3 в Запорожье: нельзя украсть достроить», части 1-й и части 2-й, мы подробно рассказали об истории строительства мусорного полигона на территории Солнечного сельсовета Запорожского района, и современном состоянии проекта-долгостроя. В статьях мы упоминали о том, что возведение объекта сопровождалось активными протестами местных жителей, не желающих мириться со зловонием и разносящимся по их селам мусором, летящим со свалки.