Раніше в журналістських розслідування ми вже писали про мільйонні оборудки, пов’язані із експортом шроту соняшника та відшкодуванням ПДВ, до яких мають безпосереднє відношення голова Державної фіскальної служби в Запорізькій області Юліана Козаченко та ряд місцевих фірм.

Освітнє середовище, умови та якість життя дитини впливають на її здоров’я. Зокрема, вкрай важливими є фактори шкільного середовища – санітарно-технічний стан споруд закладів освіти, обладнання та оснащення, медичне забезпечення, організація харчування, навчального процесу і режиму навчально-трудового навантаження, організація і форми фізичного виховання. Все це має бути організоване з урахуванням вимог санітарних норм та правил.

Следователя Вольнянского райотдела полиции Дарью Салякину уличили в саботаже расследования ряда преступлений и возбуждении уголовных дел в интересах одиозного нардепа Вадима Кривохатько и ее отца -  председателя Вольнянского районного совета Запорожской области Андрея Салякина.

На минувшей неделе в Запорожской облгосадминистрации состоялась выездная коллегия, на которой подводились итоги компании «Урожай-2018». По официальным данным, в результате мероприятий, в местные бюджеты дополнительно поступило почти 22 миллиона гривен.

Благодійність – особливий вид діяльності. Добре, коли багаті підтримують бідних, сильні – слабких, а здорові – хворих. Але благодійність буває різною. Одні роблять добро від щирого серця, інші – з розрахунку отримати від цього матеріальний чи іміджевий зиск. Останнє особливо притаманне українським політикам, адже для них «добрі справи» - гарна маркетингова стратегія популяризації себе від виборів до виборів.