Удушающий смог над Запорожьем – печальная, но, увы привычная для горожан картина. Количество больных онкологическими заболеваниями и заболеваниями дыхательных путей –  самое высокое в Украине.

В першій частині з циклу розслідувань злочинної діяльності народного депутата Вадима Кривохатька та наближених до нього осіб ми розповіли про незаконні оборудки із землею та самовільне захоплення 250 гектарів землі у Вільнянському районі представниками злочинного угруповання.

 Запорізькій області протягом багатьох років діє справжній кримінальний клан, на рахунку якого земельне рейдерство, махінації із бюджетними коштами, корупційні злочини та ухиляння від сплати податків в особливо великих розмірах. «Хрещеним батьком» злочинного угруповання є діючий народний депутат Верховної Ради, член парламентського комітету з питань запобігання та протидії корупції, крупний місцевий фермер Вадим Кривохатько.

Первые журналистские расследования, указывающие на то, что и.о. начальника Государственной фискальной службы в Запорожской области Юлиана Козаченко живет явно не на скромную зарплату госслужащего, датированы еще 2016 года. Тогда журналист-расследователь «Громадське ТБ. Запоріжжя» Анатолий Остапенко подготовил сюжет на тему того, что Юлиана Павловна и ряд ее коллег из налоговой живут, мягко говоря, не по средствам.

Раніше в публікаціях ми повідомляти, що у правоохоронних органів, громадськості та медіа виникає багато запитань щодо діяльності Державної екологічної інспекції в Запорізькій області. Причина полягає в тому, що в Запорізькому, екологічно неблагополучному регіоні робота з виявлення та притягнення до відповідальності порушників природоохоронного законодавства ведеться мляво.