На території Запорізької області здійснює діяльність ПАТ «Відрадненське», виробничі потужності якого розташовані в Запорізькому районі, селі Відрадному по вул. Перемоги, 3.

Теми енергоефективності та енергетичної незалежності нашої держави є вкрай актуальною на сьогодні. За всіма показниками Україна щоденно та щорічно виробляє велику кількість електричної енергії. Підтвердженням цього є перебування країни в топ-10 держав світу – найбільших виробників електроенергії, до якого входять США, Японія, Китай, Росія, Німеччина, Канада, Франція, Велика Британія, Україна та Індія.

Акціонерне товариство «Запорізький завод феросплавів», яке працює у Запоріжжі, є одним з найбільших в Європі та світі не лише за обсягами виробництва феросплавів, але й за номенклатурою сплавів, що випускається. Мало кому відомо, що частка виробництва зазначеного підприємства в Україні складає 30-35%.

Журналісти видання намагались зв’язатись із братом Анатолія Циганка, який помер в наслідок ДТП за участі депутата Запорізької обласної ради Ярослава Гришина 25 червня 2018 року Олександром. Однак чоловік в категоричній формі відмовився надавати будь-яку інформацію, а з усіх питань запропонував звернутися до його адвоката, яким є Марина Рассоха.

Ми продовжуємо досліджувати діяльність і декларації можновладців, політиків та бізнесменів Запоріжжя, а також інформувати про їхні «скелети у шафі» наших читачів. Сьогодні розповімо про Павла Кравченка, голову правління АТ «Запорізький завод феросплавів», депутата Дніпропетровської обласної ради VI скликання від політичної партії «Укроп» та доброго друга фігуранта наших численних розслідувань – депутата Запорізької облради від тієї ж політсили, адвоката Ярослава Гришина.