Так склалося, що Запоріжжя стало одним з найбільших промислових центрів України. В регіоні діє велика кількість потужних підприємств, діяльність яких не могла не відбитися на навколишньому середовищі.

Ми докладаємо великих зусиль аби інформувати суспільство та звертати увагу правоохоронців на правопорушення з боку одних чи інших посадових  осіб. Сьогодні випускаємо  матеріал як доказ того, що наші зусилля не були марними, та хоч якесь наше розслідування зрушило з мертвого місця.

Ми доклали зусиль, щоб представити Вам серію викривальних статей, які чітко відображають серцевину славнозвісного підприємства міста Запоріжжя. Ми дуже сподіваємося, що наша кропітка робота не була даремною, і представлена нами інформація не залишиться без уваги читачів та відповідних органів.

Напередодні травневих свят присвячуємо статтю одному із актуальніших парків культури та відпочинку міста Запоріжжя в Олександрівському районі – Дубовий Гай. Не знайдеться ні одного мешканця, який би його не відвідав.

Сегодня на перекрестке проспекта Соборного и улицы Гагарина в Запорожье на остановке загорелась маршрутка, из под капота сначала авто повалил дым, а потом появились огни пламени, пассажиры в панике покинули салон.