Недавно виданням «Important» опублікувало статтю про незаконне збагачення та протизаконний бізнес, яким керують на території Вільнянського району Запорізької області нечисті на руку правоохоронці. Після публікації до редакції почали надходити дзвінки від місцевих мешканців зі словами подяки журналістам за проведене розслідування. Люди говорили, що завдяки спільним зусилля вдалося побороти свавілля вільнянських правоохоронців, які були змушені припинити свій «чорний бізнес».

Протягом року редакція видання Important присвятила розслідуванням численних порушень законодавства з боку народного депутата від Запорізької області Вадима Кривохатька та його найближчого оточення безліч публікацій. І, як виявилося, недарма. На основі, в тому числі, наших публікацій правоохоронними органами відкрито 12 (!) кримінальних проваджень.

Згідно ч.3 ст. 47 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», розподіл коштів екологічного податку, що надходять до місцевих фондів охорони навколишнього природного середовища (області, району, міста, селища, села), здійснюється відповідними обласними радами за поданням обласних державних адміністрацій.

Видання продовжує аналізувати статки запорізьких посадовців різних рівнів влади, а також корупційні схеми, які вони використовують для власного збагачення. Цього разу нашу увагу привернув новий заступник селищного голови Якимівської селищної ради з питань ЖКГ та земельних відносин Олександр Арутюнян.

Зовсім недавно в публікаціях видання були висвітлені корупційні схеми, які вибудував голова Вільнянської районної ради Андрій Салякін на виконанні ремонтних робіт в комунальних закладах району. Ми поспілкувалися з мешканцями Вільнянського району, і вони звернули нашу увагу на діяльність голови Матвіївської сільської ради Сергія Чернова, який спільно з головою райради розгорнув справжній бізнес на підпорядкованій території.