Нещодавно Президент України Володимир Зеленський розкритикував криворізький гірничо-металургійний комбінат "ArcelorMittal Кривий Ріг" за невиконання вчасно зобов'язань щодо поліпшення екологічної ситуації в регіоні. За словами Зеленського, підприємства дуже часто намагаються відтермінування виконання тих чи інших екологічних зобов’язань, що призводить до збільшення випадків онкологічних захворювань серед місцевого населення.

Щорічна статистика дорожньо-транспортних пригод в стані алкогольного сп’яніння продовжує вражати, незважаючи на великі штрафи – від 10 200 грн. з позбавленням права керування транспортними засобами на строк один рік до 20 400 грн. та позбавленням права керування транспортними засобами на строк три роки у разі вчинення правопорушення повторно протягом року.

Ситуація навколо будування вітроелектростанції на територіях Якимівської і Кирилівської ОТГ дедалі загострюється. Продовжують випливати цікаві факти, які ми залюбки представляємо громадськості. Далі мова піде про компанію, яка здійснює підготовку документів з будівництва об'єктів енергогенеруючих підприємств, а саме ТОВ "Азовінвестпром" та його директора Андрія Олександровича Жовнера.

Продовжуючи освітлювати проблемні питання діяльності Приазовського національного природного парку, ми ознайомились з декларацією директора Нацпарку Воловика Дмитра Івановича, у якій знайшли факти, які можуть мати ознаки вчинення ним адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією.

У продовження теми щодо проведення процедури оцінки впливу на довкілля проекту будівництва вітряних електростанцій потужністю 750 МВт на земельних ділянках на територіях Якимівської і Кирилівської ОТГ за межами населених пунктів, ми доповнюємо попередній матеріал черговими фактами порушення діючого законодавства.