27 травня директор Приазовського національного природного парку Дмитро Воловик на своїй сторінці Facebook висловив подяку членам Громадської організації «Екокорпус» Віктору Шейко і Валентину Бурому за подарунок у вигляді тепловізора вартістю 220 тисяч гривень.

У вівторок, 16 липня, ввечері двоє грабіжників здійснили зухвалий напад на запорізького бізнесмена, вкрали значну суму коштів та сильно побили. Чоловіка із травмами було доставлено до однієї з міських лікарень.

З наших попередніх публікацій Вам вже відомо про призначення Василькова Валерія Олександровича новим головою правління   ПрАТ «Запорізький абразивний комбінат».

На останній сесії Мелітопольської міськради депутати підтримали відставку секретаря Максима Беличева, а на вакантну посаду обрали відомого бізнесмена і депутата від «Самопомочі» Романа Романова. Відповідне рішення 49 сесії Мелітопольської міської ради Запорізької області VII скликання від 30.05.2019 року № 1/3 «Про обрання секретаря Мелітопольської міської ради Запорізької області VII скликання» опубліковано на сайті міськради.