• Главная
  • Новости
  • Китайці мають намір побудувати в Україні потужну вітроелектростанцію

Китайці мають намір побудувати в Україні потужну вітроелектростанцію

Зараз міжнародні партнери аналізують для цього українське законодавство.

Провідна китайська енергетична компанія BJCEC спільно з міжнародними партнерами аналізує українське законодавство для встановлення потужної вітроелектростанції на території України.

Відповідна зустріч відбулася в Державному агенстві енергоефективності та енергозбереження, повідомляє прес-служба відомства.

Зокрема керівник служби зустрівся з генеральним директором китайської компанії GBI Хао Чжанг (представляє інтереси BJCEC), власником проекту “ЕвроУкр Вінд” Девідом Льюїсом, представниками компанії CNTIC і Державної інноваційної фінансово-кредитної установи.

“Сторони розглянули діючу в Україні систему ” зелених “тарифів, прив’язаних до курсу євро, а також можливість укладати довгострокові договори на” чисту “електроенергію”, – йдеться в повідомленні.

Також сторони обговорили нову концепцію стимулювання впровадження об’єктів відновлюваної електроенергетики через систему аукціонів.

“За результатами наради сторони домовилися продовжити співпрацю в рамках зазначеного та інших потенційних ” зелених “проектів”, – резюмували в Держенергоефективності.

uatv.ua