• Главная
  • Новости
  • Екс-голова Вільнянської РДА Вадим Кривохатько незаконно роздавав ставки за хабарі

Екс-голова Вільнянської РДА Вадим Кривохатько незаконно роздавав ставки за хабарі

    

Вадим Кривохатько, обіймаючи у 2005-2006 роках посаду голови Вільнянської райдержадміністрації, незаконно роздав сотні гектарів ставків у районі приватним особам.

До редакції потрапили фотографії договорів оренди земель водного фонду, укладені у 2005 та 2006 роках на той час головою РДА Вадимом Кривохатько.

Згідно цих документів, Вадим Кривохатько передав оренду значні земельні ділянки під водними об’єктами:

  • ТОВ «Нива» - 28 га;
  • ТОВ «ВО «Рибгоспостач» – 18,9868 га;
  • Медвідю Олексію Мироновичу – 4,59 га.

Всі ділянки виділені для рибогосподарських потреб. Ці угоди оренди чинні й до теперішнього часу, не зважаючи на те, що видані всупереч норм земельного законодавства та водного кодексу.

Згідно чинних норм, підставою для використання водного об’єкту для цілей аквакультури є паспорт водного об’єкту. Орендар має укласти дві угоди – на оренду земельної ділянки та оренду водойми. Остання укладається після виготовлення паспорту водного об’єкта. Проте, за нашими даними, вказані орендарі відповідних документів не розробляли, обмежившись угодою про оренду земельної ділянки. Тож, відповідно, вони не мають права на використання об’єктів водного фонду для рибогосподарських потреб.

Натомість, отримані з порушеннями ставки й надалі використовуються їхніми новими господарями, юридично залишаючись поза увагою Держрибоохорони та інших органів, що здійснюють контроль за використанням водних об’єктів. Фактично ці водойми стали приватною власністю, куди пересічним селянам дорога закрита не тільки для купання, але й для рибальства.

Зі слів свідків тих подій, Вадим Кривохатько на посаді голови РДА роздавав ставки не просто так, а за великі хабарі. Кажуть, що саме таким чином нинішній народний депутат заробив свій перший капітал, який ліг в основу його майбутніх мільярдних статків.

Сподіваємося, що наша публікація приверне увагу до цієї проблеми Державної екологічної інспекції, прокуратури та поліції, і винні у розкраданні майна громади та завданні держбюджету значних збитків будуть притягнуті до відповідальності.

 
1д  2д
 
3д 4д
 
5д  6д