• Главная
  • Новости
  • Нардеп Кривохатько використовує АТОвців у незаконних оборудках із землею

Нардеп Кривохатько використовує АТОвців у незаконних оборудках із землею

     З початку 2016 року народний депутат України Вадим Кривохатько засипав депутатськими запитами ГУ Держгеокадастру в Запорізькій області, Верховну Раду та інші контролюючі органи у сфері землекористування. Одіозний нардеп проводив пікети із учасниками АТО під стінами обласного Держгеокадастру, звинувачуючи посадових осіб відомства та голову облдержадміністрації в причетності до корупційних схем, пов’язаних із виділенням земельних ділянок учасникам бойових дій.
        Декларованою метою активності Вадима Кривохатька була допомога учасникам АТО в отриманні 2 гектарів землі на кожного, нібито, для ведення сільського господарства.
        Проте, як з’ясувалося, в опікуванні нардепа земельними питаннями АТОвців ніякого благородства не було. В основі діяльності Вадима Кривохатька, як завжди, лежав його власний матеріальний зиск та бажання привласнити ще кілька десятків гектарів землі. Хоча віддаємо належне Вадиму Вікторовичу, так віртуозно в своїх шахрайських схемах АТОвців ще ніхто не використовував. 
       Організаторами схеми став сам нардеп та його кум, помічник і, як наслідок, депутат Вільнянської районної ради Віктор Лещенко. Останній, до речі, наразі перебуває під слідством через численні факти порушення законодавства в вході своєї господарської діяльності.
       До участі у шахрайстві залучили також доньку Віктора Лещенка – Тетяну Кузьміну. Тетяна Вікторівна до сьогодні не мала скандальної репутації та не була помічена у сумнівних справах. Тож, поміркувавши, лукаві ділки вирішили – кращої кандидатури для прикриття власних справ, реєстрації майна, підприємств та земельних ділянок їм не знайти.
       Отже, за інформацією наших інсайдерів, протягом останніх двох років Тетяна Кузьміна активно скуповує земельні ділянки. Загалом, вона вже придбала сімнадцять (!) ділянок, площею по 2 га кожна. За дивним збігом обставин, всі придбані Тетяною Вікторівною ділянки були виділені для сільськогосподарської діяльності учасникам АТО, серед яких є й ті, хто із нардепом Кривохатьком брав участь у акціях біля обласного Держгеокадастру.
       Наші джерела повідомляють, що Кривохатько із Лещенком пропонують АТОвцям-власникам землі по 500 доларів за ділянку в 2 га, причому, передає гроші особисто нардеп.
       Таким чином, Вадим Кривохатько та його спільники не тільки організували схему, використали для її реалізації учасників бойових дій та приросли десятками гектарів землі, але й заробили на АТОвцях. Адже реальна вартість подібних за розміром ділянок на (неіснуючому) ринку землі становить близько 1000-1200 доларів.
       Проте, тепер зрозуміло, чому у деклараціях Віктора Лещенка ви не знайдете відомостей про доньку, її майно та статки. Адже стрімке збагачення Тетяни Кузьміної неодмінно привернуло би увагу правоохоронних органів.