• Главная
  • Новости
  • ДФС в Запорізькій області може очолити податківець на Maserati із корупційним шлейфом

ДФС в Запорізькій області може очолити податківець на Maserati із корупційним шлейфом

11 жовтня Олексій Кавилін, який обіймав посаду начальника Державної фіскальної служби в Запорізькій області, був призначений головним податківцем Київської області. Швидше за все, незабаром за ним до столиці вирушить і в.о. керівника запорізької ДФС Юліана Козаченко. Напевно, й корупційні схеми, які були організовані Юліаною Павлівною на Запоріжжі, змінять «прописку» та перемістяться до Київського регіону.

Проте, як кажуть, «святе і хлібне» місце пустим не буває. Власні джерела редакції повідомляють, що на посаду голови обласної ДФС мітить Сергій Мальков. На сьогодні він є неофіційними заступником Юліани Козаченко, але юридично перебуває у відпустці по догляду за дитиною.

Заінтриговані можливими кадровими ротаціями, ми, звичайно, спробували дізнатися про вірогідного керманича запорізької ДФС якомога більше. І виявилося, що Сергій Мальков має доволі сумнівну репутацію та був замішаний в ряді корупційних скандалів у Львові.

Зокрема, на сайті «ОРД» ми натрапили на інформацію про участь Сергія Анатолійовича у злочинному угрупованні, до якого входили й інші правоохоронці Львівщини. Цитуємо:

«Звертаю Вашу увагу на злочинну організацію на чолі якої стоять такі особи, як суддя господарського суду Львівської області Левицька Н.Г., засновники мережі концептуальних ресторанів «ФЕСТ» - Назарук Ю., Худо А., Герасимович Д., начальник відділу нагляду за додержанням законів органами податкової міліціі управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні прокуратури Львівської області Іваник Т.Я., начальник відділу розслідування корупційних кримінальних правопорушень управління нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами,що ведуть боротьбу з організованою злочинністю та корупцією прокуратури Львівської області Заліско О.І., старший оперуповноважений з особливо важливих справ відділу протидії фіктивному підприємництву УПМ ДПС у Львівській області Мальков С.А. Проте, правоохоронці ретельно замовчують ці факти та дійових осіб», - пише видання.

Ще одна згадка у львівських ЗМІ про Сергія Малько пов’язана із придбанням податківцем елітного авто Maserati Ghibli S Q4.

«40-річний співробітник відділу оперативного супроводження адміністрування ПДВ офісу великих платників податків ДФС у місті Львові Сергій Мальков 16 травня цього року придбав автомобіль Maserati Ghibli S Q4 (2015 р.в.) за 765 тис. грн у литовської компанії Autodemas.

При цьому він вже тривалий час перебуває у декретній відпустці по догляду за дитиною. Купівля автомобіля відображена у змінах до декларації податківця, що були оприлюднені 3 червня.

Варто зауважити, що новий автомобіль Maserati Ghibli S Q4 такого року випуску в Україні пропонують за 2,51 млн. грн. Автомобіль з пробігом 2014 року випуску – від 1,8 млн. грн. За суму, зазначену у змінах до декларації Сергія Малькова, можна придбати лише таке Maserati, яке побувало у дорожньо-транспортній пригоді», - повідомляє видання «Антикор».

Видання пише, що Сергій Мальков є сином Людмили Малькової, яка разом із іншою особою вважається основними вигодонабувачами у масштабній афері з крадіжки комунального майна Львова.

«За даними декларації Сергія Малькова про майновий стан за 2016 рік, 31 грудня 2016 року він набув у власність 18 приміщень у різних районах містах. Площа приміщень невелика, в середньому 20-30 кв. м. За інформацією держреєстру речових прав на нерухоме майно, більшість із цих приміщень йому подарувала матір Людмила Малькова. Договори дарування були оформлені 7, 8 та 13 грудня 2016 року одним нотаріусом – Уляною Пшеничною, яка у 2016 році, як і нотаріус Наталія Загвойська, реєструвала право приватної власності на нежитлові приміщення, що виводили з комунальної власності», - повідомляють журналісти.

Підтвердження всіх зазначених в публікації фактів можна знайти в електронних деклараціях Сергія Малькова.

Погодьтеся, Сергій Анатолійович виявися непересічною особистістю. Участь у корупційних схемах та львівській «афері століття» із нерухомістю, стрімке збагачення, купівля дорогого «Maserati» – і все це протягом двох років під час декретної відпустки. До речі, Сергій Мальков, не зважаючи на свої чималі статки, ще й отримував з державного бюджету соціальну допомогу на дитину.

На тлі такого комерційно-кримінального таланту Сергія Анатолійовича Юліана Козаченко на своєму «Audi» та з квартирою за 7 мільйонів гривень у Києві видається просто Попелюшкою без приданого. А уявіть, які корупційні схеми зможе побудувати в Запорізькій області Сергій Мальков на чолі регіональної ДФС – львівський досвід обов’язково стане у пригоді.

Кадрова політика керівництва Державної фіскальної служби України давно викликає дуже багато запитань. Нелогічними та такими, що дискредитують всю державну податкову систему, видаються призначення на керуючі посади в ДФС доларових мільйонерів, із елітними квартирами й авто та зіпсованою репутацією. І все це на тлі п’ятирічної війни та економічної скрути, в якій живе більшість пересічних українців.

Скидається на те, що керманичі ДФС при призначенні на високі посади в регіональні фіскальні органи продовжують керуватися валізами із грошима, і не дуже зважають на репутацію та професіоналізм кандидатів. Шкода.

Наша редакція присвятила багато сил та часу висвітленню корупційних схем та протизаконної діяльності Юліани Козаченко на посаді голови ДФС в Запорізькій області. Але, вочевидь, із призначенням Сергія Малькова роботи в нас не поменшає.

У Вас недостаточно прав для добавления комментариев. Возможно, Вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

Комментарии

0 # RE: ДФС в Запорізькій області може очолити податківець на Maserati із корупційним шлейфом 12.10.2018 21:37
DFS
Неужели страна настолько прогнила, что куда не ткни одни ....
В Киеве из ума выжили ...