• Главная
  • Новости
  • Енергодарський депутат від «Укропу» двічі порушив закон про запобігання корупції

Енергодарський депутат від «Укропу» двічі порушив закон про запобігання корупції

Депутат Енергодарської міської ради від партії «Укроп», який також входить до міжфракційної депутатської групи «Патріот Енергодара» Ігор Паламарь належним чином не повідомив НАЗК про зміни у майновому стані та не задекларував заборгованість членів родини.

Про це свідчить аналіз декларацій депутата за  2016  та 2017 роки.

Так, у 2018 році Ігор Паламарь у 10-тиденний строк не повідомив Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) про суттєві зміни у своєму майновому стані. Йдеться про отримання доходу від відчуження рухомого майна – вантажного автомобіля Renault Master, 2016 року випуску, вартістю понад 180 000 грн. Наведене свідчить про порушення вимог ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції», а саме вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 172-6 КУпАП («Порушення вимог фінансового контролю»).

Перевірити зазначені відомості можна шляхом отримання інформації щодо набуття права власності на транспортний засіб, яка зберігаються в реєстраційно-сервісному центрі МВС України.  

Крім того, в деклараціях за 2016 та 2017 роки в розділі 13. «Фінансові зобов'язання» Ігор Паламарь не вказав заборгованість своєї дружини Галини Паламарь перед громадянином Крамаренко О.І. у сумі 2 300 000 грн. за іпотечним договором від 06.08.2015 року.

Нагадаємо, що відповідальність за декларування недостовірної інформації на суму понад 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб передбачена статтею 366-1 Кримінального кодексу України.

За вчинення вказаного правопорушення передбачено накладення штрафу від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або позбавленням волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Відомості щодо фінансових зобов'язань можна перевірити через Державний реєстр іпотек.

Комментарии  

0 # Брыхун 20.12.2018 21:58
Следопыт
auto.ria.com/auto_renault_master_gruz_22810799.html какие 180 000? Он продавал ее за 20 000$. Он ещё и уклонился от подоходного налога и военного збора занизив оценочную стоимость автомобиля. Проведите расследование
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать