• Главная
  • Новости
  • На Вільнянщині фермер-кум нардепа Кривохатька самовільно захоплює земельні ділянки

На Вільнянщині фермер-кум нардепа Кривохатька самовільно захоплює земельні ділянки

У Вільнянському районі Запорізької області продовжує свою протиправну діяльність угруповання, створене народним депутатом Вадимом Кривохатьком, його кумом та місцевим фермером Віктором Лещенком та головою райради Андрієм Салякіним.

До редакції надійшло звернення керівника однієї з Громадських організацій, в якому йдеться про захоплення та скуповування за безцінь у місцевих мешканців земельних ділянок. В матеріалах звернення наведені факти порушення законодавства посадовими особами державних установ, прокуратури, суду, поліції та місцевих підприємців, які займаються розробкою земельно-технічної документації. Складається враження, що до схем кумів Кривохатька та Лещенка на Вільнянщині причетні всі – і посадовці, і правоохоронці, не залишилося нікого, хто б захищав інтереси держави та права і свободи громадян.

Наші журналісти провели аналіз та встановили, що наведені факти незаконного зайняття земельних ділянок знаходять своє підтвердження. Ми не тільки опрацювали надану керівництвом громадського об’єднання інформацію, але й з’їздили в село Вільноандріївка у Вільнянському районі, жителі якого підтвердили та показали на місцевості самовільно захоплені земельні ділянки. Люди кажуть, що ними на сьогодні користується фермер Віктор Лещенко. На фото, для прикладу, наведена одна із цих ділянок:-

От такими ділянками «приростає» Віктор Лещенко, продовжуючи незаконно збагачуватися.  

За інформацією місцевих мешканців, на вказану територію для обстеження земельної ділянки приїздив особисто прокурор Вільнянської прокуратури Максим Соколов. Але представник відомства «не побачив» ні цих, ні інших самовільно зайнятих земель. Проте, як стверджують жителі села, натомість побачив винагороду від фермера-олігарха. А кримінальні провадження, внесені до ЄРДР Вільнянською прокуратурою відносно порушення законодавства Віктором Лещенком та Вадимом Кривохатьком, – лише такий собі «тактичний хід» з боку правоохоронців. Перед керівництвом звітували, що провадження внесли, але розслідувати нікому, тож закрили.

А й справді, хто буде розслідувати? Може, донька голови Вільнянської райради Салякіна, відносно якої також розпочато кримінальне провадження? Вона, попри все, продовжує працювати в місцевому відділку поліції та втручатися у хід розслідувань кримінальних проваджень, якщо йдеться про зацікавлених в цьому осіб.  

Наше журналістське розслідування щодо фактів порушення законодавства феодалами Вільнянщини та місцевими правоохоронцями, з якими до редакції звернулося керівництво громадської організації, триває. Для безпеки життя та здоров’я наших джерел, ми поки що не оприлюднюємо назву громадської організації, але продовжуємо з нею тісно співпрацювати.