• Главная
  • Новости
  • Депутат райради, замішаний у численних земельних оборудках, отримав нагороду «За розвиток» Вільнянщини

Депутат райради, замішаний у численних земельних оборудках, отримав нагороду «За розвиток» Вільнянщини

Інтернет-видання «Important» системно висвітлює факти порушення законів з боку голови Вільнянської районної ради Запорізької області Андрія Салякіна та його оточення. Так, значна кількість матеріалів присвячена викриттю організованих очільником Вільнянщини схем розкрадання бюджетних коштів, а також діяльності «під патронатом» районної влади земельних рейдерів, зокрема фермера Віктора Лещенка та його кума народного депутата Вадима Кривохатька.

Нещодавно стало відомо, що протягом 2018 року відносно Віктора Лещенка було відкрито ряд кримінальних проваджень, одне з них – за руйнування пам’яток архітектури на території Вільнянського району. З метою незаконного збагачення, фермер та, за сумісництвом, депутат районної ради Лещенко тривалий час знищував культурну спадщину на території району. А це не завадило йому 21 грудня минулого року на засіданні Вільнянської райради під головуванням Андрія Салякіна отримати нагороду «За особистий вклад в розвиток Вільнянського району».

Місцеві мешканці обурені цим фактом та переконані, що голова Вільнянської райради Салякін нагородив Лещенка в обмін на покращення власного матеріального становища. Зі слів одного з мешканців села Михайлівка, обурення викликає те, що підприємців, які дійсно сприяють соціально-економічному розвитку району, надають допомогу військовим та працюють на користь Вільнянщини, влада просто не помічає, а таких, як Лещенко, відзначають нагородами.

Питання – за які заслуги? Який внесок у розвиток Вільнянського району він зробив? Зруйнував пам’ятки архітектури, чим завдав збитків державі. Самовільно захопив земельні ділянки, від чого районний та місцеві бюджети недоотримали податки. Неодноразово порушив природоохоронне законодавство, знищуючи лісові насадження та засмічуючи полезахисні смуги відходами свого грибного виробництва. Системно приховує реальних прибутків, аби не сплачувати податків. Хіба за це дають нагороди? Ні, за подібні дії порушують кримінальні провадження.  

Але, можливо, ми чогось не знаємо. Тож, звертаємося до Андрія Салякіна з офіційним запитом. Пане голово, поясніть, в чому полягає особистий  внесок у розвиток Вільнянського району Віктора Лешенка? І чи справді йдеться про внесок у розвиток громади, а не про збагачення кількох районних можновладців?

На завершення зазначимо, що всі, без винятку, факти протиправної діяльності голови райради Салякіна, оприлюднені виданням, знаходять своє підтвердження. Тож ми продовжуємо уважно спостерігати за розвитком подій у Вільнянському районі та місцевими посадовцями, які своїми протизаконними діями та корупційними схемами  дискредитують інститути влади на районному та регіональному рівні.