• Главная
  • Новости
  • Вадим Кривохатько повідомив до суду про уявний злочин: нардеп боїться обструкції

Вадим Кривохатько повідомив до суду про уявний злочин: нардеп боїться обструкції

Публікації про цинічно зневажливе ставлення нардепа Вадима Кривохатька до бійців АТО – воїнів, захисників вітчизни, нещодавно гучно розлетілись майже по всім медіа ресурсам країни.

Через довгий язик нардепа його піарники були змушені перейти до інформаційних контрзаходів. Зокрема, щоб нівелювати потужну хвилю обурення громадськості, викликану неприпустимими висловлюваннями та вчинками Кривохатька.

Логічним, з точки зору моралі та здорового глузду, було б публічне вибачення нардепа перед українським народом за непомірковані висловлювання. Але пиха та деформоване его Вадима Кривохатька не дозволили йому цього зробити.

Натомість, результат зусиль його прес-служби та юристів виявився несподіваним. Вони не вигадали нічого кращого, ніж заявити про погрози обструкції у бік нардепа, які нібито звучали від АТОвців:

Вадим Вікторович, виявляється, злякався. Тому звернувся до суду та отримав рішення про внесення відомостей про це до єдиного реєстру досудових розслідуваннь за ст. 112 КК України.

Драматизм ситуації полягає в тому, що скандальний нардеп не лише не готовий визнати свою неправоту та не здатен відповісти за свої ж слова. Кривохатько тепер ще й відволікає адміністративний ресурс та забирає час слідчого судді, слідчого поліції, процесуального керівника, адже кримінальне провадження за заявою нардепа автоматично стає на контроль до начальника ГУНП та прокурора області.

Уявіть, як себе відчувають правоохоронці, які замість того, щоб розслідувати нічне пограбування або шукати зниклу дитину, змушені розробляти план слідчих дій по розкриттю уявного злочину, нібито скоєного відносно народного депутата.