• Главная
  • Новости
  • Помічниця Гришина стала «адвокатесою» родини загиблого з вини депутата чоловіка

Помічниця Гришина стала «адвокатесою» родини загиблого з вини депутата чоловіка

Журналісти видання намагались зв’язатись із братом Анатолія Циганка, який помер в наслідок ДТП за участі депутата Запорізької обласної ради Ярослава Гришина 25 червня 2018 року Олександром. Однак чоловік в категоричній формі відмовився надавати будь-яку інформацію, а з усіх питань запропонував звернутися до його адвоката, яким є Марина Рассоха.

Провівши моніторинг інтернет-мережі, ми дізнались, що Марина Россоха є офіційним помічником депутата Запорізької обласної ради Ярослава Гришина.

Вказані відомості можуть свідчити про те, що Ярослав Гришин здійснює тиск на потерпілу особу, тобто на сторону по кримінальному провадженню, з метою уникнення кримінальної відповідальності.

Тиск здійснюється, ймовірно, шляхом підкупу, введення в оману та залякування потерпілого через свого адвоката.

Звертаємось до родини Циганок, брата та батьків загиблого Анатолія, закликаємо їх не боятись Гришина, відмовитися від послуг заангажованого псевдоадвоката та звернутися до редакції за кваліфікованою допомогою, яку ми безкоштовно надамо потерпілим.

Крім того, проаналізувавши єдиний реєстр адвокатів України, ми дізналися, що Марина Россоха взагалі не має свідоцтва адвоката, що свідчить про введення в оману потерпілих з боку Ярослава Гришина, шляхом надання недостовірних відомостей.

У мережі Інтернет ми знайшли про Марину Россоху наступну інформацію:

- липень 2018 року Марина Россоха призначена представником Енергодарської міської ради у судах;

- вересень 2018 року представляла інтереси Ярослава Гришина під час підготовчого слухання за його позовом про захист честі, гідності та ділової репутації, а також визнання недостовірною інформації, яка опублікована на одному з інформаційних сайтів.

Мова йде про позов Гришина до видання «061», у якому він стверджує, що публікація завдала йому якийсь моральний збиток, а коментарі користувачів під текстом «перешкодили» йому вести громадську і політичну діяльність. У публікації йдеться про те, що медики не діагностували ознак сп'яніння у чоловіка, якого на смерть збив депутат. Цю інформацію видання «061» отримало з власних джерел в лікарні.

Наші читачі самі повинні зробити висновок, чиї інтереси захищає юрист Россоха.

Комментарии  

0 # Роман 16.03.2019 08:32
Адвокатеса
Адвокат на сколько известно сменила Фамилию в связи с вступлением в брак
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать