Адвокат/долб@еб межгалактичного простору Ярослав Гришин!

«Кризи нема – вони просто пизд@ть наші гроші»!

Саме це гасло красувалося на футболці депутата Ярослава Гришина під час  29-ї чергової сесії Запорізької обласної ради.

А оскільки Ярослав Володимирович і поняття субординації – речі несумісні, дозволяємо собі розмістити напис аналогічного змісту:

«Гришин Ярослав Володимирович – ДОЛБ@ЕБ!».

Крім того, обґрунтуємо свою позицію, на відміну від Ярослава Володимировича, аби не кидатися голослівними виразами.

Згідно відомостей Управління інформації та забезпечення комунікаційної діяльності, до Вищої ради правосуддя в червні 2018 року звернувся суддя Запорізького районного суду Запорізької області Ачкасов Олександр Михайлович,  та повідомив про втручання депутата Запорізької обласної ради VII скликання Гришина Ярослава Володимировича в його діяльність як судді щодо здійснення правосуддя.

У повідомленні зазначено, що у провадження судді Ачкасова О.М. надійшла справа за клопотанням про застосування примусових заходів медичного характеру за матеріалами кримінального провадження стосовно Комлик Яни Миколаївни за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною другою статті 125, частиною третьою статті 185 Кримінального кодексу України.

Підготовче судове засідання у справі було призначене на 11 липня 2018 року.

Водночас, 25 червня 2018 року до Запорізького районного суду Запорізької області надійшло депутатське звернення депутата Запорізької обласної ради VII скликання Гришина Я.В., адресоване судді Ачкасову О.М.

У зверненні депутат Гришин Я.В. просить суддю Ачкасова О.М. надати сприяння у прискоренні розгляду клопотання адвоката потерпілого про зміну запобіжного заходу стосовно Комлик Я.М.

Крім цього, посилаючись на частину другу статті 13 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», Гришин Я.В. просить суддю розглянути звернення та надати відповідь у десятиденний строк.

Як зазначив доповідач – член Вищої ради правосуддя Вадим Нежура, незалежність судової влади є головною умовою забезпечення верховенства права, ефективного захисту прав і свобод людини та громадянина, юридичних осіб, інтересів суспільства і держави. Незалежність і недоторканність суддів гарантуються статтями 126 та 129 Конституції України, якими визначено, що суддя, здійснюючи правосуддя, є незалежним та керується верховенством права.

Відповідно до статей 6, 48 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», здійснюючи правосуддя, суди є незалежними від будь-якого незаконного впливу. Суди здійснюють правосуддя на основі Конституції і законів України та на засадах верховенства права.

Звернення до суду громадян, організацій чи посадових осіб, які відповідно до закону не є учасниками судового процесу, щодо розгляду конкретних справ судом не розглядаються, якщо інше не передбачено законом.

Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи повинні утримуватися від заяв та дій, що можуть підірвати незалежність судової влади.

Суддя зобов’язаний звернутися з повідомленням про втручання в його діяльність як судді щодо здійснення правосуддя до Вищої ради правосуддя та до Генерального прокурора.

На запит, надісланий до Генеральної прокуратури України, отримано відповідь, зі змісту якої вбачається, що повідомлення судді Запорізького районного суду Запорізької області Ачкасова О.М. відповідно до територіальної юрисдикції направлено до прокуратури Запорізької області з дорученням розглянути викладені суддею доводи щодо можливого втручання депутата Запорізької обласної ради у його діяльність та повідомити про результати суддю Ачкасова О.М. у встановлений законом строк.

Як вбачається з листа першого заступника прокурора Запорізької області – начальника управління В.Карман від 16 серпня 2018 року № 04/2/2-514-18, за результатами проведеної перевірки доводів судді Запорізького районного суду Запорізької області Ачкасова О.М. щодо вчинення протиправних дій депутатом Запорізької обласної ради Гришиним Я.В., не встановлено підстав для внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Вища рада правосуддя, розглянувши повідомлення судді Запорізького районного суду Запорізької області Ачкасова Олександра Михайловича про втручання депутата Запорізької обласної ради VII скликання Гришина Ярослава Володимировича в його діяльність як судді щодо здійснення правосуддя, ухвалила звернення до Запорізької обласної ради про неприпустимість таких дій, як звернення до суду у позапроцесуальний спосіб.».

Отже, ключовий меседж публікації такий, що Ярослав Гришин, відверто нехтуючи Законом, зловживаючи посадовим становищем депутата Запорізької обласної ради у позапроцесуальний спосіб звернувся до суду, чим протиправно втрутився в діяльність судді Запорізького районного суду Запорізької області Ачкасова О.М., як судді щодо здійснення правосуддя, чим скоїв кримінальне правопорушення покарання за яке передбачено статтею 344 Кримінального кодексу України.

Якщо б Ярослав Гришин не мав юридичної освіти, такий вчинок можна було віднести до його певної не компетенції. Але ж Ярослав Гришин є адвокатом, а тому володіє спеціальними знаннями в галузі права, що свідчить про наявність у нього прямого умислу на скоєння кримінального правопорушення.

В зв’язку з цим вважаємо, що рішення першого заступника прокурора Запорізької області – начальника управління В.Кармана від 16 серпня 2018 року № 04/2/2-514-18, за результатами проведеної перевірки доводів судді Запорізького районного суду Запорізької області Ачкасова О.М. щодо вчинення протиправних дій депутатом Запорізької обласної ради Гришиним Я.В. не встановлено підстав для внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань є передчасним та підлягає перегляду. Радим працівникам прокуратури ознайомитись з іншими зверненнями Гришина до суддів Запорізької області, адже в такій спосіб адвокат/депутат неодноразово порушував діюче законодавство.

Чекаємо від прокуратури області рішучих дій.

Хіба можна після таких абсурдних дій піддати сумніву твердження:

«Гришин Ярослав Володимирович – ДОЛБ@ЕБ!»?

Комментарии  

0 # хаххахахха 11.04.2019 12:56