• Главная
  • Новости
  • «Чесна ви людина або злодій — залежить від того, чий адвокат доповідав мені справу». Вільям Піюерт

«Чесна ви людина або злодій — залежить від того, чий адвокат доповідав мені справу». Вільям Піюерт

Під час чергових розслідувань нашим журналістам вдалося розвідати «смачні» факти з життя молодшого брата депутата Запорізької обласної ради Ярослава Гришина. Отримана нами інформація від власних джерел має підтверджуючі  документи стосовно того, що родич славетного депутата та запеклого борця із корупцією, притягується до кримінальної відповідальності генеральною прокуратурою України.

Суть підозри, яку «пришивають» Гришину Станіславу полягає в тому, що він, перебуваючи на чолі організованого стійкого об’єднання, вимагав від деяких суб’єктів господарювання грошові кошти в сумі 25 000 000 долларів США.

Офіційним захисником по вказаному кримінальному провадженню виступає адвокат Щаслива Марина Олександрівна, в дівоцтві -  Расоха. Але це не основна її роль в скандальній родині. Щаслива Марина є довіреною особою Ярослава Гришина,  і саме ця тендітна жіночка здійснює системний тиск на родичів Анатолія Циганка, який помер внаслідок ДТП за участі депутата Запорізької обласної ради Ярослава Гришина 25 червня 2018 року.

Сумним фактом реальності є те, що і Ярослав Гришин, який зухвало забрав життя безвинної людини, і Марина Щаслива, яка захищає ОЗГ на чолі з Станіславом Гришиним, і Михайло Прасол, що має підозру за скоєння кримінального правопорушення, пов’язаного з корупцією є довіреними особами кандидата на пост голови держави Шевченка Олександра Леонідовича.

Нагадаємо, шановний Олександре Леонідовичу, що команда Володимира Зеленського офіційно зреклась від команди Гришина на своїй сторінці у ФБ.

Пропонуємо і Вам переглянути склад своєї команди, враховуючи зазначені факти.