• Главная
  • Новости
  • Невідомі сторінки біографії голови правління ПрАТ «Запоріжабразив» Берези А.В.

Невідомі сторінки біографії голови правління ПрАТ «Запоріжабразив» Берези А.В.

Ми доклали зусиль, щоб представити Вам серію викривальних статей, які чітко відображають серцевину славнозвісного підприємства міста Запоріжжя. Ми дуже сподіваємося, що наша кропітка робота не була даремною, і представлена нами інформація не залишиться без уваги читачів та відповідних органів.

Почнемо, як то кажуть, з голови. Береза Анатолій Валентинович з 1999 року є незмінним головою правління приватного акціонерного товариства "Запорізький абразивний комбінат", який входить до активів фінансово-промислової групи  Brinkford Давида Жванії и Миколи Мартиненко.

Протягом останніх 20 років Анатолій Валентинович не обирався депутатом та не працював на державній службі, але за цей час примудрився нанести державі збитки в особливо великих розмірах.

Підчас журналістського розслідування нам вдалося отримати інформацію, яка може свідчити про порушення Березою А.В. норм Кримінального, Податкового та Земельного Кодексів, а також законодавства у сфері екології.

Відносно посадових осіб ПрАТ «Запоріжабразив» та безпосередньо Берези А.В. здійснюються досудові розслідування по чисельним кримінальним провадженням, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 191, ч. 3 ст. 212 КК України.

Для кращого розуміння пропонуємо Вам основні епізоди злочинної діяльності, які ми вирішили поділити та представити Вам окремими частинами.

Отже, 1998-2019 роки порушення екологічних норм (частина 1);

1998-2000 роки привласнення 500 тис. тон бокситів, орієнтовна вартість понад 50 млн. доларів США (частина 2);

2009-2019 роки ухилення від сплати земельного податку, збитки понад 25 млн. грн. (частина 3);

2013-2016 роки привласнення  понад 200 млн. грн. кредитних коштів ОТП Банку (частина 4);

2013-2016 роки розкрадання та привласнення бюджетних грошових коштів і грошових коштів комбінату на суму понад 70 млн. грн. (частина 5);

2015-2017 роки ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах на суму 5,6 млн. грн. (частина 6).

За вказаними фактами порушені кримінальні провадження, але розслідування по ним йде повільно, а в деяких випадках зовсім припинено. Власники комбінату застосовують весь арсенал політичного впливу для тиску на слідчих, суддів, державних виконавців та керівників інших держорганів. У випадках, коли  тиску недостатньо,  в хід йдуть гроші, але ми маємо велику надію, що знайдуться правоохоронці, які займуть принципову позицію й стануть на захист інтересів держави.

Крім того, звертаємось до акціонерів комбінату -  Вас обкрадають, на зборах Вам надають неправдиву інформацію. Всі фінансові потоки, які Ви отримуєте на свої банківські рахунки зароблені злочинним шляхом.

Зупиниться!