Кінець двадцятирічного правління Анатолія Берези

На фоні останніх політичних новин, присвячених позачерговим виборам до Верховної Ради зовсім не поміченою відбулася зміна керівництва одного із великих промислових підприємств Запоріжжя.

Наглядовою радою ПрАТ «Запорізькій абразивний комбінат» 03.06.2019 року прийнято рішення про припинення повноважень голови правління Берези Анатолія Валентиновича, на зазначену посаду він був обраний понад 20 років тому.

Основним «досягненням» незмінного перебування Берези А.В. на посаді голови правління «Запоріжабразив» ми присвятили дванадцять статей свого журналістського розслідування:

Невідомі сторінки біографії голови правління ПрАТ «Запоріжабразив» Берези А.В.;

Вся правда про забруднювачів навколишнього природного середовища. Те, чого Вам ніхто не розкаже про «Запорізький абразивний комбінат»;

На Запорізькому комбінати вкрали понад 7 тисяч вагонів руди;

Як олігархи десятиліттями грабують мешканців Запоріжжя;

Борги повертають боягузи;

Береза А.В. краде не тільки у держави, а й у власників комбінату;

ПрАТ Запоріжабразив активно співпрацює з фіктивними підприємствами;

Голова правління ПрАТ «Запоріжабразив» Береза А.В. майже усе майно записав на дружину;

Василівська районна рада має намір укласти договір оренди землі з боржником держави;

ПрАТ «Запоріжабразив» змінив власника, тепер 81 % комбінату належать екс-нардепу Мартиненку;

За що Запоріжабразив платить фонду Разумкова?;

Кому у Запоріжжі потрібен іноземний комбінат-забруднювач повітря?.

У публікаціях були висвітлені питання багатомільйонного боргу комбінату за користування землею, недотримання норм екологічної безпеки, чисельні кримінальні провадження та багато інших проблем. Ми впевнені, що акціонери Товариства дізналися для себе багато нового з публікацій, що підштовхнуло їх до прийняття відповідного рішення.

Новим головою правління обраний Васильков Валерій Олександрович, відповідне рішення було прийнято наглядовою радою ПрАТ «Запорізькій абразивний комбінат» 07.06.2019 року. Останнє місце роботи Валерія Олександровича – керівник ВП "Автокомплект" - відокремленого підрозділу ДП "НАЕК "Енергоатом".

Маємо надію, що Валерію Олександровичу вдасться глибоко вникнути в усі озвучені проблемні питання комбінату, зробити системний аналіз проблем та приймати виважені рішення щодо подальшої політики підприємства.

У наступних публікаціях ми продовжимо знайомити вас з новими сторінками діяльності «Запоріжабразиву» та розповімо багато цікавого про нового керівника підприємства.

Далі буде…