• Главная
  • Новости
  • Зоологічному парку загальнодержавного значення «Таврія» бути!

Зоологічному парку загальнодержавного значення «Таврія» бути!

Випускаючи сьогоднішній матеріал, ми з неприхованою радістю повідомляємо, що депутатами Новомиколаївщини погоджено створення зоологічного парку загальнодержавного значення «Таврія».

Після тривалого варварського відношення попередніх власників доведеться докласти чималих зусиль на відновлення парку, але початок покладено, і, найближчим часом буде створено новий об’єкт природно-заповідного фонду. Нарешті ситуація зрушила з місця, і з’явилась  надія врятувати те, що залишилось після недбайливості керівництва ЗАТ «ЗАЗ», яке роками винищувало більшу кількість тварин та шляхом махінацій безвідповідально розкрадало землі.

Нарешті, 04 липня 2019 року на сороковій сесії сьомого скликання депутатами Тернуватської селищної ради Новомиколаївського району Запорізької області одноголосно прийнято рішення №5 «Про погодження на зміну статусу зоологічного парку «Таврія».

Сподіваємось найближчим часом Запорізька обласна державна адміністрація замовить наукове обґрунтування щодо можливості створення об’єкту природно-заповідного фонду загальнодержавного значення та передасть його до Мінприроди.

З цього приводу цитуємо міністра екології та природних ресурсів України Остапа Семерака: «Збільшення природоохоронних територій – це вимога сьогоднішнього дня і зрештою державна політика, яку ще три десятиліття тому стала визначальною для більшості провідних країн світу. Маємо зовсім мало часу, щоб надолужити втрачене і вивести природоохоронне законодавство на перші щаблі подальшого розвитку країни», - резюмував він.

Отже, чекаємо від Мінприроди швидких та рішучих дій, щодо створення заповідної перлини на ланах Новомиколаївщини, якою буде пишатись не тільки Запорізька область, а і вся Україна.