• Главная
  • Новости
  • Що насправді відбувається у Приазовському національному природному парку

Що насправді відбувається у Приазовському національному природному парку

27 травня директор Приазовського національного природного парку Дмитро Воловик на своїй сторінці Facebook висловив подяку членам Громадської організації «Екокорпус» Віктору Шейко і Валентину Бурому за подарунок у вигляді тепловізора вартістю 220 тисяч гривень.

За даними сервісу моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів OpenDataBot, Громадська організація «Екокорпус» заснована 31.07.2018 року Бурим В.О. і  Шейко В.О., офіс якої знаходиться у квартирі за адресою: вул. Чумаченко, будинок 13, кв. 79 у м. Запоріжжі, голова ГО Бурий В.О.

Вперше мешканці Запоріжжя почули про «Екокорпус» у травні 2018 року, коли Бурий спільно з Шейко, ще не зареєструвавши свою організацію,  на своїй сторінці у Facebook ставили ультиматум голові Запорізькій обласної державної адміністрації з метою визнання переможцем відкритих торгів з регламентних робіт по підтримці проектних габаритів з’єднувального каналу Молочний лиман-Азовське море, зазначеного ними підрядчика. При цьому так звані екоактивісти погрожували засипати двері до адмінбудівлі піском.

Оцінку даних висловлювань на даний час надає Прокуратура Запорізькій області.

В подальшому екоактивісти продовжували висвітлювати події навколо Молочного лиману, тільки з негативної сторони, всіляко критикуючи кожне рішення адміністрації.

Після підписання договору на будівництво з'єднувального каналу на  відновлення водного сполучення Азовського моря з Молочним лиманом між ТОВ "БЕРДЯНСЬКБУДТРЕСТ" і Приазовським національним природним парком у листопаді 2018 року критика зупинилась. До речі, Міністерство екології та природних ресурсів передбачило у держбюджеті на будівництво каналу майже 57 млн. грн.

В подальшому протягом поточного року екоактивісти на території Нацпарку займались не тільки питанням будівництва каналу, а й розпочали керувати нелегальним виловом риби. З тими, хто не згоден сплачувати щомісячні внески, «розправлялись» під видом боротьби з браконьєрами, на даний час курирують питання розподілу піску для власників туристичних баз Федотової коси і Коси Пересип, пляжі яких щорічно змиває у осінньо-зимовий період. Офіційно пісок надають безкоштовно, потрібно оплатити тільки доставку, але якщо власник бази не розрахується за відомим прайсом, пісок він буде чекати до осені.

Тепер, враховуючи, що ГО «Екокорпус» за статутом є неприбутковою організацією, діяльність якої направлена виключно на вирішення екологічних проблем Запорізької області та налічує лише двох членів організації, стає зрозумілим за які кошти міг бути придбаний тепловізор вартістю 220 тис. грн., який засновники подарували директору Нацпарка.

Комментарии  

0 # Лиман 23.07.2019 09:41
Валовик
Вора Валентирова ручное ГО
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
0 # RE: Що насправді відбувається у Приазовському національному природному парку 23.07.2019 14:24
Валет
Валовик торгует креветкой, торгует мотылем, теперь и песком начал торговать. Валентиров! Когда нажрешься?
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
0 # Справедливость 23.07.2019 16:05
Абрам
Карта бита, Валет на выборах пролетел, неприкосновенности уже нет, можно закрывать
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
0 # Валет выборы 2019 23.07.2019 19:35
Король мечей
Валету пизда
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать