Передбачення щодо 100 % переможця відкритих торгів

Як повідомляє інтернет-ресурс NewsOne, під час робочої поїздки 2 серпня 2019 року до Івано-Франківська Президент України Володимир Зеленський звернувся з проханням до нардепа-мажоритарника Андрія Іванчука пожертвувати гроші на ремонт доріг.

Також гарант зауважив на тому, що депутатам необхідно забути про гроші з державного бюджету, вони будуть інвестувати в розвиток інфраструктури своїх виборчих округів свої гроші і гроші своїх підприємств.

У Запоріжжі все досі залишається без змін, бюджетні мільйони виділяються тільки підприємствам з орбіти впливових політиків.

Занурюючись у тему відкритих торгів, вже зі стовідсотковим прогнозом можемо передбачити результати тендерів. Так, 18 липня 2019 року Приазовським національним природним парком UA-2019-07-18-001509-b оголошено тендер на визначення підрядника для  будівництва еколого-освітного візит-центру на території Приазовського національного природного парку.

Згідно інформації, розміщеної на інтернет-ресурсі Prozorro, сьогодні 7 серпня  відбудеться аукціон з визначенням переможця, але для нас результат очевидний із самого початку. Ми ґрунтовно вважаємо, що перемогу отримає будівельна компанія ТОВ “Бердянськбудтрест”, яка входить до сфери впливу народного депутата Олександра Пономарьова. Для прозорості проведення процедури та з метою імітування чесної боротьби у торгах приймає участь ще один учасник, з дорожчою пропозицією та документами, що не відповідають тендерним вимогам.

Відповідно проекту ТОВ “Бердянськбудтрест” зобов’язується побудувати одноповерхову будівлю в термін сім місяців загальною площею 609,2 м2 загальною вартістю робіт понад 27,5 млн. грн.

Мета будівництва еколого-освітнього візит-центру в НПП «Приазовський» - розвиток еко-освітнього руху в Україні.

Доречно нагадати, що ми вже друкували матеріал про порушення діючого законодавства ТОВ «Бердянськбудтрест» під час будівництва з’єднувального каналу для відновлення водного сполучення Азовського моря з Молочним лиманом. За збігом обставин замовником робіт також виступав Приазовський національний природний парк.

Враховуючи викладене, звертаємось до управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області з вимогою розпочати на підставі отриманої інформації, про наявність ознак порушення законодавства у сфері публічних закупівель, моніторинг процедури закупівлі: ДК 021:2015: 45211350-7 — Будівництво багатофункційних комплексів (Будівництво еколого-освітнього візит центру Приазовського національного природного парку), яка проводиться Приазовським національним природним парком.