Яке пальне нам збувають на автозаправках ЗапорожОйлГрупп

На офіційному сайті ЗапорожОйлГрупп ми натрапили на цікаву інформацію. Отже, виявляється, протягом року у мережі автозаправок  «ZOG», яка належить Олегу Серовському, під брендом «ZOG VIP» мешканцям Запорізького краю збувають автомобільний бензин власного виробництва.

Так би мовити, наочний приклад відомого лозунгу бізнесмена "Купуй запорізьке – обирай своє" в дії.

До речі, вартість бензину власного виробництва набагато вища іншого запропонованого палива на АЗС, але якість, на превеликий жаль, викликає великі сумніви.

Звісно, ми вирішили розібратися в ситуації  і нам вдалось з’ясувати, що згідно отриманого сертифікату відповідності, бензин автомобільної марки «ZOG VIP» А-95-Євро-5-Е5 виробляється ТОВ "ТЕХНОХІМПОСТАЧ" за адресою: Запорізький район, с. Зеленопілля, вул. Східна, 6.

Після проведення нез’ясованих технологічних процесів паливо ТОВ "ТЕХНОХІМПОСТАЧ"  збувається ТОВ ЗОГ-Рітейл, на іншу фірму  Серовського, після чого через мережу автозаправок «ZOG» потрапляє до баків наших автівок.

Але, за даними єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань діяльність ТОВ "ТЕХНОХІМПОСТАЧ" не пов’язана із виробництвом продуктів нафто перероблення (код КВЕД 19.20), підприємство здійснює наступні види економічної діяльності:

  • Код КВЕД 46.12 Діяльність посередників у торгівлі паливом, рудами, металами та промисловими хімічними речовинами;
  • Код КВЕД 46.71 Оптова торгівля твердим, рідким, газоподібним паливом і подібними продуктами;
  • Код КВЕД 46.75 Оптова торгівля хімічними продуктами (основний);
  • Код КВЕД 46.77 Оптова торгівля відходами та брухтом;
  • Код КВЕД 46.90 Неспеціалізована оптова торгівля;
  • Код КВЕД 47.30 Роздрібна торгівля пальним.

У єдиному державному реєстрі суб'єктів господарювання, які отримали ліцензії на право виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним, та місць виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним інформація щодо наявності у ТОВ "ТЕХНОХІМПОСТАЧ" ліцензії на виробництво пального також відсутня.

Власне кажучи, відповідно реєстру ДФС лише одне підприємство Олега Серовського отримало дві ліцензії на зберігання та оптову торгівля пальним, це ТОВ ЗОГ-Рітейл, всі інші підприємства та мережі автозаправок працюють з порушенням діючого законодавства, та відповідно не сплачують річну плату за ліцензії на право поводження з пальним.

Таким чином, посадові особи компанії ЗапорожОйлГрупп на території ТОВ "ТЕХНОХІМПОСТАЧ" за адресою: Запорізький район, с. Зеленопілля, вул. Східна, 6 організували незаконне виробництво паливно-мастильних матеріалів. Виготовляли фальсифіковане пальне шляхом змішування абсорбенту, хімічних домішок і присадок з паливно-мастильними матеріалами (з метою підвищення октанового числа і якості пального).

Виходячи з вищесказаного, незаперечним є факт, що  Олег Серовський на своїх підприємствах здійснює незаконну підприємницьку діяльність, пов’язану з виробництвом і продажем фальсифікованого пального.

Звертаємось до ГУ ДФС у Запорізькій області з вимогою розглянути дану публікацію як повідомлення про вчинення посадовими особами ЗапорожОйлГрупп кримінального правопорушення, відповідальність за яке передбачена статтею 204 Кримінального кодексу України «Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів» в порядку ст. 214 КК України, та припинили роботу схеми незаконного виробництва та реалізації пального на території області.

Комментарии  

0 # Бабы 15.08.2019 18:45
Король мечей
Що это за 4 бабы ?
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
0 # Любая 18.08.2019 12:59
Грег
Так они и раньше бадяжили бензин, когда ещё были ооо "Терминал"
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать