• Главная
  • Новости
  • Розпочато процедуру оцінки впливу на довкілля «Будівництво та експлуатація вітроелектростанції Зофія 2 і Зофія 3»

Розпочато процедуру оцінки впливу на довкілля «Будівництво та експлуатація вітроелектростанції Зофія 2 і Зофія 3»

Враховуючи соціальну напругу, яка викликана протистоянням місцевих мешканців Якимівського району з місцевими чиновниками та представниками бізнесу щодо будівництва на їх території ВЕС, редакція інформує, що 16 серпня у Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля розміщено повідомлення про початок планової діяльності, яка підлягає оцінці впливу на довкілля – «Будівництво та експлуатація витроелектростанції Зофія 2 (ВЕС) загальною встановленою потужністю 300 МВт».

Забудовник - Товариство з обмеженою відповідальністю «АЗОВПРОМЕНЕРГО», код ЄДРПОУ 42258182.

21 серпня у Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля розміщено повідомлення про початок планової діяльності, яка підлягає оцінці впливу на довкілля – «Будівництво та експлуатація витроелектростанції Зофія 3 (ВЕС) загальною встановленою потужністю 450 МВт».

Забудовник - Товариство з обмеженою відповідальністю «Зофія ІІІ», код ЄДРПОУ 4317901.

Будівництво і експлуатація вітроелектростанцій Зофія 2 і Зофія 3 загальною встановленою потужністю 750 МВт. ВЕС розташовуватимуться на території Якимівського району Запорізької області, за межами населених пунктів Oхрімівка, Шелюги, Давидівка, Вовчанське, Юр’ївка, Косих, Лиманське та Кирилівка. Генерація електроенергії здійснюватиметься за рахунок місцевого відновлюваного джерела енергії – вітру, орієнтовний термін експлуатації ВЕС – 25 років.

В рамках реалізації двох Проектів розглядається 200 локацій для встановлення від 125 до 192 сучасних ВЕУ одиничною потужністю від 4,5 МВт до 6,0 МВт. Сумарна встановлена потужність ВЕС – 300 МВт. Висота башти ВЕУ до 130 м, діаметр ротора – від 145 м до 170 м в залежності від виробника та моделі обладнання.

Протягом 20 робочих днів з дня оприлюднення цих повідомлень на офіційному веб-сайті, громадськість має право надати повідомлення, зауваження і пропозиції до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля.

Надаючи такі зауваженні і пропозиції, необхідно вказати  реєстраційний номер справи про оцінку впливу на довкілля планованої діяльності в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля (зазначений на першій сторінці цього повідомлення). Це значно спростить процес реєстрації та розгляду Ваших зауважень і пропозицій.

У разі отримання таких зауважень і пропозицій громадськості, вони мають бути  розміщені в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля та передані суб’єкту господарювання (протягом трьох робочих днів з дня їх отримання). Особи, що надають зауваження і пропозиції, своїм підписом засвідчують свою згоду на обробку їх персональних даних. Суб’єкт господарювання під час підготовки звіту з оцінки впливу на довкілля зобов’язаний врахувати повністю, врахувати частково або обґрунтовано відхилити зауваження і пропозиції громадськості, надані у процесі громадського обговорення обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля. Детальна інформація про це включається до звіту з оцінки впливу на довкілля.

Усі зауваження і пропозиції громадськості до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля, необхідно надсилати до Департаменту екології та природних ресурсів Запорізької обласної державної адміністрації, 69035, м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, 72а, e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..

Не залишайтесь байдужими, від Вашого рішення залежить майбутнє Ваших дітей.

Комментарии  

0 # вымогатель 27.08.2019 12:09
0 # Люстрацiя 27.08.2019 14:31
Нестор Махно
Дайте грошей двум найлепшим друзякам, Чижику та Жовнеру зрубити бабла!
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать