Заступнику міністра повідомлено про підозру

Стало відомо, що 29 серпня Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) та Національне антикорупційне бюро (НАБУ) повідомило заступнику міністра екології та природних ресурсів Віктору Вакарашу про підозру у недекларуванні нерухомого майна,  стаття 366-1 Кримінального кодексу.

 

За даними бюро, він навмисно не задекларував будинок і ділянку під Києвом загальною вартістю понад 5 млн. гривень. Власником будинку (556,4 кв. м) і земельною ділянки (0,1607  га) є близький родич чиновника.

Сьогодні, 30 серпня на засіданні НАЗК будуть розглянуті результати здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік, поданої двома заступниками Міністра екології та природних ресурсів України Вакарашем Віктором Михайловичем та Полуйко Василем Юліановичем.

Враховуючи, що у новому уряді Гончарука відсутнє Міністерство екології та природних ресурсів України як самостійне міністерство, вважаємо, що зазначеним чиновникам доведеться поринути у пошуки нової роботи.