• Главная
  • Новости
  • Олег Серовський скриває за які кошти проводив свою виборчу компанію

Олег Серовський скриває за які кошти проводив свою виборчу компанію

Продовжуючи аналізувати діяльність Олега Серовського ми з’ясували, що у встановлений законом строк він не подав до окружної виборчої комісії звіт про надходження та використання коштів виборчого фонду кандидата в народні депутати України, що кожен може перевірити за посиланням.

Нагадаємо, Закон «Про вибори народних депутатів України» забороняє використання власних коштів кандидатів у депутати чи коштів з інших джерел для проведення передвиборної агітації, у тому  числі з ініціативи виборців, таким чином оплата третіми особами реклами в соціальних мережах не є допустимою формою агітації. 

Зокрема йдеться про те, що у  зв’язку з відсутністю фінансового звіту, співробітники НАЗК не мають можливості перевірити  історію надходження та використання коштів, витрачених під час виборчої компанії Серовського О.В.

Крім того, згідно ст. 49 Закону України «Про вибори народних депутатів України» розпорядник коштів поточного рахунку виборчого фонду кандидата в депутати в одномандатному окрузі не пізніш як за вісім днів до дня голосування (тобто до 12 липня включно), подає до ОВК проміжний фінансовий звіт про надходження та використання коштів виборчого фонду кандидата в депутати в одномандатному окрузі на паперових носіях та в електронному вигляді (аб.3 ч.6 ст. 49 Закону «Про вибори народних депутатів України»).

Звіти подаються за формою та в порядку, визначеному Постановою ЦВК № 1010 від 14 червня 2019 р. «Про форми фінансових звітів про надходження і використання коштів виборчих фондів політичних партій, кандидати в народні депутати України від яких зареєстровані в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі, та кандидатів у народні депутати України в одномандатних виборчих округах, порядок їх складання, надсилання та проведення аналізу».

Неподання фінансових звітів, порушення встановленого порядку чи строків їх подання або подання фінансового звіту, оформленого з порушенням установлених вимог, подання завідомо недостовірних відомостей у фінансовому звіті тягнуть за собою відповідальність, передбачену законодавством України. У разі виявлення в ході аналізу фінансових звітів ознак порушення вимог цього або інших законів України Центральна виборча комісія або відповідна окружна виборча комісія повідомляє про це Національне агентство з питань запобігання корупції та відповідні правоохоронні органи для перевірки і реагування згідно із законом (абз. 4 ч. 7 ст. 49 Закону «Про вибори народних депутатів України»).

Враховуючи вищевикладене,  звертаємось до голови окружної виборчої комісії територіального виборчого округу №75 з вимогою направити інформацію про порушення Серовським О.В. діючого законодавства до Національного агентства з питань запобігання корупції та відповідних правоохоронних органів для перевірки і реагування згідно із законом. 

Комментарии  

0 # СЕРОВСКИЙ 04.09.2019 09:06
ИГОРЬ
Кто это МЫ ? Что за проныры,удавятся если не напишут о чем либо.
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать