Радіація на ПрАТ «Запорізький залізорудний комбінат»

Ми вже неодноразово писали про грубе, систематичне нехтування нормами природоохоронного законодавства деякими службовими особами ПрАТ «Запорізький залізорудний комбінат», що спричиняють тяжкі наслідки та невідворотну шкоду навколишньому природному середовищу.

Нещодавно стало відомо, що протиправною діяльністю ПрАТ «ЗЗРК» зацікавилась СБУ. Наявні відомості, про радіацію на комбінаті тут

Виявляється, випадки радіаційного забруднення навколишнього середовища ПрАТ ЗЗРК» є непоодинокими. Так, СБУ в Запорізькій області отримана оперативна інформація про те, що протягом 2017-2019 років зафіксовано перевищення радіаційного фону в деяких місцях, де з труби витікають шахтні води комбінату.

Нагадаємо,  металобрухт з підвищеним радіаційним фоном, що в травні цього року потрапив на ПрАТ «Запоріжсталь» походив саме із  ПрАТ «Запорізький залізорудний комбінат», і саме у вигляді металевих труб.

Отже, не складними логічними операціями можна дійти висновку, що деякі металеві труби по яким ПрАТ «ЗЗРК» здійснює скид високо мінералізованої шахтної води до Утлюкського лиману мають підвищений радіаційний фон.

Таким чином, можна припустити, що   деякі службові особи ПрАТ «ЗЗРК» не законно, всупереч вимог діючого законодавства здійснюють скид до Утлюкського лиману Азовського моря радіоактивно забрудненої речовини, при цьому приховують такі факти від громадськості та органів державної влади, чим спричиняють реальну шкоду здоров’ю громадян, що загрожує їх життю.

За даними СБУ, тільки в смт. Кирилівка Якимівського району, що розташоване неподалік Утлюкського лиману щороку 10 осіб помирає від онкологічних захворювань щороку, 66 перебувають на обліку і це на 3,5 тис. осіб.

В с. Охримівка Якимівського району з населенням 1,5 тис осіб на обліку перебуває 35 онкохворих.

Чи не здається, що завелика статистика онкологічних захворювань для територій, які не зазнають антропогенного навантаження окрім скидів ЗЗРК!!!

Комментарии  

0 # Пищите Зеленскому 09.09.2019 11:21
Тhe!
Всем на все насрать
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать