• Главная
  • Новости
  • Директор Приазовського нацпарку Дмитро Воловик може бути причетним до корупційного правопорушення

Директор Приазовського нацпарку Дмитро Воловик може бути причетним до корупційного правопорушення

Продовжуючи освітлювати проблемні питання діяльності Приазовського національного природного парку, ми ознайомились з декларацією директора Нацпарку Воловика Дмитра Івановича, у якій знайшли факти, які можуть мати ознаки вчинення ним адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією.

Так, Воловик Д.І. перебуваючи на посаді директора Приазовського національного природного парку, будучи посадовою особою, уповноваженою на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, в порушення вимог  ч.1 ст.45 Закону України «Про запобігання корупції» деклараціях за 20172018 роки, у розділі 9 «Юридичні особи, кінцевим бенефіціарним власником (контролером) яких є суб’єкт декларування або члени його сім’ї», не зазначив відомості про частку у  статутному капіталі ПП "Перлинний мис Бердянська" у розмірі 120 000 грн.

Згідно з відомостями Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, станом на 31.12.2018 року суб’єкт декларування Воловик Дмитро Іванович є кінцевим бенефіціарним власником (контролером) зазначеного підприємства:

Таким чином, Воловик Дмитро Іванович своїми діями порушив ч. 1 ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції», чим скоїв правопорушення пов’язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ст. 172-6 КУпАП.

Перевірити вказані відомості можна направивши запити у єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Також редакцію здивував той факт, що Дмитро Воловик займаючи посаду чиновника, відповідно отримує заробітну плату з державного бюджету, не вважає за необхідне сплачувати податки. Адже за даними сервісу моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру «Опендатабот», ПП "Перлинний мис Бердянська" станом на 01.08.2019 року має податковий борг у розмірі 389 240 грн. Як ми розповідали, власником підприємства є Воловик Д.І., директором його дружина Олена Воловик.

Зазначені кошти  ПП "Перлинний мис Бердянська" заборгувало Бердянській міській раді за оренду земельної ділянки, площею 1,6780 га (кадастровий номер 2310400000:08:006:0075), розташованої за адресою: вул. Макарова, 91А, м. Бердянськ. Договір укладений 03.10.2007 року, у період з липня 2013 р. по квітень 2018 р. включно податок не сплачувався.

Дмитро Іванович намагався оскаржити цей борг у судовому порядку, витрачав грошові кошти на адвокатів, всіляко затягував час, але постановою Центрального апеляційного господарського суду від 19.02.2019 року поставлено крапку у цій справі. Договір оренди земельної ділянки розірвано, відкрито виконавче провадження щодо стягнення боргу.

Далі буде…

Комментарии  

0 # Воловик Брыль Валентиров 13.09.2019 10:04
Крот
Залупа брыль причастна и хуйлопан валет
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
0 # RE: Директор Приазовського нацпарку Дмитро Воловик може бути причетним до корупційного правопорушення 13.09.2019 12:12
Иван Кирилловка
В тюрьму всех! Только так!
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать