Що робить Олега Серовського недосяжним для правосуддя

Щорічна статистика дорожньо-транспортних пригод в стані алкогольного сп’яніння продовжує вражати, незважаючи на великі штрафи – від 10 200 грн. з позбавленням права керування транспортними засобами на строк один рік до 20 400 грн. та позбавленням права керування транспортними засобами на строк три роки у разі вчинення правопорушення повторно протягом року.

На превеликий жаль українці дуже часто дозволяють собі керувати автомобілем «напідпитку», наражаючись на небезпеку.  Необґрунтована самовпевненість  у власних навичках водіння призводить до непоправних наслідків. Вкотре говоримо про безкарність сильних світу нашого. Обурює з якою легкістю «мажорам» сходить  рук скоєння ДТП, як вони майже завжди уникають реальної відповідальності, маючи впливові зв’язки, які роблять їх недосяжними для правосуддя.

До  числа вищезазначених осіб належить й власник торгівельної марки «ZOG» Олег Серовський, який пересувається по Запоріжжю на автомобілі Infiniti QX 56 в стані алкогольного сп’яніння. Наявність впливових знайомих та великі статки дають можливість Олегу Серовському відносити себе до касти «недоторканих».

За даними єдиного державного реєстру судових рішень протягом 2018-2019 років Серовський О.В. двічі притягувався до адміністративної відповідальності за статтею 130 КУпАП «Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції».

Вперше  Серовського О.В. було зупинено працівниками поліції 14.06.2018 року о 03 год. 06 хв. в м. Запоріжжі, по вул. Новокузнецька у стані алкогольного сп’яніння. Від проходження огляду на стан сп'яніння у встановленому законом порядку водій відмовився.

Наступний випадок стався 01.03.2019 року о 21 годині 05 хвилин, в м. Запоріжжя, Вознесенівський район, по вул.  Перемоги Серовський О.В. керував транспортним засобом «Infiniti QX 56», з явними ознаками алкогольного сп’яніння, а саме: різкий запах алкоголю з порожнини рота, млява мова, виражене тремтіння пальців рук. Від огляду на стан алкогольного сп’яніння у встановленому законом порядку за допомогою Аlcotest Drager 6820 на місці зупинки транспортного засобу відмовився у присутності двох свідків.

Вбачається  відпрацьована схема, в разі невдалих домовленостей з поліцією на місці, Олег Серовський відмовляється від проходження огляду щоб згодом  у суді, у зв’язку з відсутності механізмів, які б дозволяли притягнути до відповідальності, завдяки своїм впливовим знайомим та наданню грошової подяки певним людям, уникає покарання,  про що свідчать обидва закриті протоколи.

До речі, заглянувши в декларацію за 2018 рік, подану Олегом Серовським під час виборів 2019 року до Верховної Ради України, у розділі 6 «Цінне рухоме майно - транспортні засоби» вказано, що у суб'єкта декларування чи членів його сім'ї відсутні об'єкти для декларування в цьому розділі, тобто задекларовано, що він та його дружина не володіють та не використовують жодний транспортний засіб. Зазначені факти можуть свідчити про вчинення Серовським О.В. адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією.

Наразі Серовський, хизуючись тісною дружбою з новим губернатором Запорізької області Віталієм Туринком, вважає себе «сірим кардиналом» та розповсюджує інформацію, що за певні комісійні може вирішити будь-яке питання по Запорізькому регіону. Свій новий офіс Олег Володимирович влаштував у приміщенні ресторану "Aristocrate", розташованому в центрі міста, де  успішно поєднуючи приємне з корисним, проводить ділові переговори у розкішній обстановці, вживає алкогольні напої та насолоджується кошерною їжею. Як нам повідомили,  потрапити на прийом можливо лише за попереднім записом, адже заручитися підтримкою Віталія Туринка – це одна із найбільш необхідних речей серед запорізьких бізнесменів, чиновників, депутатів та інших «ділових».

З головою Запорізької ОДА Серовського пов’язують давні стосунки - це і кумівство, і сусідство за місцем проживання, і любов до відпочинку на гірськолижних курортах у Швейцарії. Майже все як у представників попередньої влади.

Лозунги Зе-команди у Запоріжжі не прижилися, не працюють, або ігноруються?

Комментарии  

0 # Туринок и Серовский 18.09.2019 20:08
Король мечей
Туринок у нас не надолго, все быстро поймут что он никто и заклюют.
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать