Незаконний тендер вартістю 27 мільйонів гривень

Нещодавно ми випускали матеріал стосовно тендеру на Будівництво еколого-освітнього візит-центру. За дорученням Мінприроди Приазовський національній парк проводить відкритті торги для визначення підрядника, який побудує сучасний еколого-освітній візит-центр на узбережжі Азовського моря, вартістю робіт понад 27 млн. грн.

Однак, під час проведення тендерної закупівлі органом державного фінансового контролю виявлені ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель. На підставі наказу Східного офісу Держаудитслужби від 29.08.2019 року № 3 розпочато моніторинг зазначеної закупівлі.

За результатами моніторингу співробітники відділу контролю у сфері закупівель Східного офісу Держаудитслужби дійшли висновку що тендерна пропозиція учасника - переможця торгів ТОВ «Он Лайн Азов - Юг» не відповідає кваліфікаційним критеріям, встановленим статтею 16 Закону та вимогам ТД Замовника торгів, в результаті чого вона підлягає відхиленню на підставі пунктів 1, 4 частини 1 статті 30 Закону.

Натомість Дмитро Воловик дав усну вказівку своїм підлеглим проігнорувати вимоги Східного офісу Держаудитслужби щодо відхилення тендерної пропозиції ТОВ «Он Лайн Азов - Юг» та укласти з ними договір на проведення робіт.

Доречно зауважити, що  договір з боку Нацпарку підписав не Дмитро Воловик, а його заступник Санько Валерій Геннадійович.

Завбачливо і те, що до складу тендерного комітету Приазовського національного природного парку, який приймає рішення про визначення переможця відкритих торгів, Дмитро Воловик також не входить.

З власних джерел ми дізналися, що матеріали моніторингу направлені до правоохоронних органів для проведення досудового слідства та притягнення до кримінальної відповідальності винних. Але, нажаль, вірогідно, що Дмитро Воловик вкотре уникне будь-якого покарання за свої вчинки, адже вищезазначена інформація є яскравим прикладом прийняття незаконних рішень за рахунок службової дискримінації підлеглих.

Не зважаючи на висновок Східного офісу Держаудитслужби щодо незаконності проведеного тендеру, 24 вересня з розрахункових рахунків Приазовського національного парку на рахунок ТОВ «Он Лайн Азов - Юг» були перераховані бюджетні кошти у розмірі 2 990 000 грн.

Комментарии  

0 # RE: Незаконний тендер вартістю 27 мільйонів гривень 28.09.2019 22:45
Воловик Молодец
Парень ни один лям козенный мимо не пропустит, предприимчивый. Что бы вас и ваших детей разорвало уже от этих миллионов!!!
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать