• Главная
  • Новости
  • Що спільного в очільника Запорізької області із волинськими рейдерами

Що спільного в очільника Запорізької області із волинськими рейдерами

Справжнє походження статків Віталія Туринка.

Голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Туринок є власником ПП «Інтертрейд», що здійснює господарську діяльність в місті Луцьк Волинської області.

З відкритих джерел інформації відомо, що зазначене підприємство розпочало діяльність у 2004 році на базі ВАТ «Волиньзалізобетон».

Водночас, у Єдиному державному реєстрі судових рішень розміщені відомості, які свідчать про перехід права власності на об’єкти нерухомості ВАТ «Волиньзалізобетон» іншій особі.

З наведених матеріалів випливає, що у 2003 році автоматизований завод з приготування товарного розчину перейшов у власність ПП «Полісервіс» за 35 тисяч гривень. А, враховуючи те, що у 2000 році ВАТ «Волиньзалізобетон» вже знаходився у стадії банкрутства, вказаний правочин викликає багато сумнівів щодо його законності.

Отже, з великою долею ймовірності можна припустити, що виробничі потужності ПП «Інтертрейд» отримало в результаті рейдерського захоплення.

Залишається тільки сподіватись, що Віталій Туринок подібні схеми захоплення майна не стане застосовувати до запорізьких підприємств.

Комментарии  

0 # Нечего воровать 11.10.2019 08:10
Циркуль
Что он тут украдёт ? Все что можно было спиздить спиздил Брыль, армяне все что можно пиздят,грабят область по полной. Туринку остается запереться и сидеть в кабинете
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать