• Главная
  • Новости
  • Голова Запорізької ОДА є співвласником фірми, що збиралася позбавити житла сорок родин

Голова Запорізької ОДА є співвласником фірми, що збиралася позбавити житла сорок родин

Чергова біла пляма у біографії Віталія Туринка.

В декларації голови Запорізької облдержадміністрації Віталія Туринка зазначено, що він є власником більш ніж 67% товариства з додатковою відповідальністю «Рівненський домобудівний комбінат». Зазначене підприємство здійснює діяльність, пов’язану з будівництвом будівель та споруд, а також виробництвом бетону.

Водночас, у реєстрі судових рішень знаходяться дані, що суттєво компрометують чинного губернатора Запорізької області.

Так, у реєстрі містяться відомості, які вказують на те, що службові особи Рівненського домобудівного комбінату підробили документи на 39 квартир за адресою м. Рівне, вул. Мельника, 16, та в подальшому зареєстрували право власності та звернулися до суду про виселення мешканців із вказаних квартир. За цим фактом було розпочато досудове розслідування.

Очевидним є те, що без відома власників товариства службові особи Рівненського ДБК навряд чи наважилися б виселяти людей з гуртожитку просто на вулицю та звертатися до суду. Як і те, що ця афера не могла бути реалізована без участі керманичів міста, які, ймовірно, й покривали рейдерів.

Наведені факти викликають запитання до Офісу президента України та самого Володимира Зеленського.

Зокрема, чи проходив Віталій Туринок перед призначенням на посаду голови Запорізької ОДА спеціальну перевірку? А якщо так, то яким чином бенефіціар підприємства, що фігурувало у кримінальному провадженні щодо незаконного привласнення 39 квартир та ще й намагалося висилити людей на вулицю, міг бути призначений на особливо відповідальну посаду й опікуватися долями більш ніж мільйона осіб?

Отримати відповіді на ці питання для мешканців Запорізької області не менш важливо, ніж на раніше озвучені. Адже досі залишається загадкою, чому прифронтовий регіон отримав керівника без відповідної освіти та будь-якого досвіду роботи в органах держслужби й управління? Чим керувався президент, призначаючи Віталія Туринка на таку відповідальну посаду? І, зрештою, чим для Запоріжжя обернеться це керівництво?

Комментарии  

0 # Богдан 15.10.2019 11:58
Офис президента
Скоро уволим этого афериста!
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
0 # RE: Голова Запорізької ОДА є співвласником фірми, що збиралася позбавити житла сорок родин 15.10.2019 14:14
Офису
У него доверие Зе и Кабмина. Пусть ворует
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
0 # Туринок 17.10.2019 05:50
Губернатор
Меня Попов с Зеленским познакомил. Разрешили грабить область
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать