• Главная
  • Новости
  • Бджоли проти меду: Чому запоріжцям за нового голови ОДА годі сподіватися на чисте повітря

Бджоли проти меду: Чому запоріжцям за нового голови ОДА годі сподіватися на чисте повітря

Біла пляма №2 у біографії Віталія Туринка

Голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Туринок є власником понад 67% товариства з додатковою відповідальністю «Рівненський домобудівний комбінат», яке спеціалізується на  будівництві будівель та споруд, а також виробництві бетону. Відповідні дані зазначені у декларації посадовця.

З публікацій у ЗМІ стали відомі факти, які компрометують чинного голову Запорізької ОДА. 

Так, медіа повідомляли про те, що Рівненський домобудівний комбінат труїть мешканців мікрорайону «Північний» чорним їдким димом.

Можемо припустити, що без відома власників підприємства службові особи Рівненського ДБК навряд чи наважилися б труїти шкідливим димом мешканців Рівного. Тож, виникають питання до Офісу президента та самого Володимира Зеленського:

- Чи проходив Віталій Туринок спеціальну перевірку перед призначення на чинну посаду?

- І якщо так, то яким чином бенефіціар підприємства, що порушує природоохоронне законодавство та забруднює атмосферного повітря, буде здійснювати боротьбу із підприємствами-забруднювачами на Запоріжжі?

Історія із Залізорудним комбінатом та швидкість, з якою були досягнуті домовленості із Ростиславом Шурмою, свідчать про те, що голова ОДА більш схильний домовлятися із тими, з ким обіцяв боротися Володимир Зеленський та сам Віталій Туринок під час промови на своєму офіційному представленні.

Тож, можливо, мешканцям Запорізького регіону не слід сподіватися протягом каденції пана Туринка на активну протидію місцевим забруднювачам довкілля? Адже, складається враження, що в пріоритетах у губернатора – не боротьби із ними, а колаборація.

Комментарии  

0 # Туринок пиздун 18.10.2019 09:50
Зеленский
Уволю эту перхоть через две недели.
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
0 # RE: Бджоли проти меду: Чому запоріжцям за нового голови ОДА годі сподіватися на чисте повітря 18.10.2019 23:00
Зю
Перхоть не истребить! Надо стрич их. Чем офис и занят. Поставили нового смотрящего.
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать