Інвестор завжди правий!

Після оприлюднення матеріалів про категоричну незгоду мешканців с. Охримівка Якимівського району на будівництво вітрової електростанції на земельних ділянках, які вони обробляють протягом останніх 20 років Мешканці с. Охримівка проти будівництва вітровоїелектростанції (документи), місцева влада вирішила підкупити місцеве населення.

Нагадаємо, мова йшла про обговорення  "Детального плану територій для розміщення вітряних електростанцій потужністю 750 МВт на земельних ділянках на територіях Якимівської і Кирилівської ОТГ за межами населених пунктів". Саме  проти нього постали власники земельних ділянок, адже згідно цього плану на території земельних паїв планується будування вітрогенераторів. 17 липня 2019 року під час загальних зборів громадян с. Охримівка,  на яких серед присутніх були  Кирилівський селищний голова Малєєв І.В., директор Приазовського національного парку Воловик Д.І., депутат Запорізької обласної ради Шевченко Г.М., представники інвестора Жовнер А.О. та Казак В.В. голосування не відбулося, рішення не погоджено.

На даний час, вирішено  отримувати згоду мешканців с. Охримівка іншим шляхом. За інформацією інтернет-видання mv.org.ua, ТОВ "ГАЗФАЄР ІНВЕСТ" поновлено роботи з газифікації с. Охримівка, які у зв’язку з заборгованістю членів газового кооперативу були зупинені кілька років тому.

ТОВ "ГАЗФАЄР ІНВЕСТ" стала широко відома в 2010-2012 роках, коли за короткий проміжок часу отримала величезну кількість підрядів, майже на 200 мільйонів гривень. І всі вони були в цьому окрузі, тоді це був округ Артема Пшонки, тому і компанію свого часу прозвали «газифікаторами Пшонки». Тягнеться за «ГАЗФАЄР ІНВЕСТ» і безліч недобудов. Найбільший проект - газопровід Якимівка-Кирилівка. Минуло майже сім років, проект так і не завершений.

Після зустрічі керівництва ТОВ "ГАЗФАЄР ІНВЕСТ", Кирилівського селищного голови Івана Малєєва та керівництва газового кооперативу було прийнято рішення про підключення мешканців селища до газової магістралі. Досягнуто домовленість про компенсацію заборгованості мешканців с. Охримівка перед підрядником у розмірі 1,5 млн. грн. під гарантії місцевої влади.

Нам достовірно відомо, що це відбулось завдяки тиску, якому піддався Кирилівський селищний голова Іван Малєєв з боку нового очільника Запорізької області Віталія Туринка, який  відкрито лобіює інтереси інвестора - норвезької компанії NBT.

Комментарии  

0 # RE: Інвестор завжди правий! 07.11.2019 18:49
Иван Балабол
Ванюшку конечно загнали в угол, но он все равно пытается хапнуть от этой жизни максимум. Прекрасно понимая, что его могут не выбрать за дырявые деяния, сдает территории до последнего, не замечает, что под носом Коробка мутит свои планы на эти выборы)
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать