Зінаїда Бойко – останній із могікан

Після призначенні на посаду голови Запорізької обласної адміністрації Віталія Туринка протягом жовтня з посад заступників голови були звільнені Олександр Бабанін, Едуард Гугнін Віктор Скобліков та Елла Слепян. На даний час із команди Костянтина Бриля в адміністрації залишились лише Зінаїда Бойко та Андрій Антонов.

У керівництво Запорізької ОДА Зінаїда Бойко потрапила 28 квітня 2016 року, тоді Костянтин Бриль призначив її на посаду заступника голови — керівника апарату Запорізької ОДА, а з 24 січня 2018 року у зв’язку зі штатними змінами вона обіймає посаду  керівника апарату Запорізької ОДА.

За майже три з половиною роки чиновниця неодноразово потрапляла у корупційні скандали та була об’єктом журналістських розслідувань. Незважаючи на це  повна підтримка попереднього губернатора була надійним захистом від переслідувань. Наразі ми провели журналістське розслідування і готові розповісти  читачам про всі здобутки Зінаїди Михайлівни за час перебування у керівництві області.

Одним із спірних питань, яке досі залишається не вирішеним є питання корупційного правопорушення, до вчинення якого можуть бути причетні Зінаїда Бойко та її син Артур Бойко. Мова йде про потенційний та\або реальний конфлікт інтересів, адже Зінаїда Бойко обіймає керівну посаду в Запорізькій ОДА, а начальником Управління зовнішніх зносин та ЗЕД є її син Артур Бойко, який також проігнорував необхідність повідомити про конфлікт інтересів.

Таким чином, є підстави вважати, що Зінаїда Бойко і Артур Бойко порушили вимоги Закон України «Про запобігання корупції» в частині неповідомлення про потенційний та\або реальний конфлікт інтересів, тому їхні дії підпадають під ст.172-7 КУпАП.

У випадку виникнення відповідних обставин близьким особам надається п’ятнадцятиденний строк для самостійного їх усунення. Якщо в зазначений строк ці обставини добровільно не усунуто, відповідні особи або близькі їм особи в місячний строк з моменту виникнення обставин підлягають переведенню в установленому порядку на іншу посаду, що виключає пряме підпорядкування. У разі неможливості такого переведення особа, яка перебуває у підпорядкуванні, підлягає звільненню із займаної посади.

Сімейство Бойко стверджує, що в облдержадміністрації в робочому порядку вони не перетинаються і у владній вертикалі Артур Юрійович не підпорядковується Зінаїді Михайлівні.

Яке рішення з цього приводу прийме новий очільник Запорізької області Віталій Туринок ми побачимо найближчим часом.

Комментарии  

0 # Зина воровка 01.11.2019 09:30
Головешко
Не смотря на то, что почти с каждого детального плана территории (решение градсовета, Билым Саша, областной архитектор - ее подчиненный) только Зина Бойко получает 1200$, ещё умудрилась вырвать у государства две квартиры для своего сына Артура (распоряжение Брыля) и своему мужу (решение горсовета).
Зина - Ворона, которая не пролетит мимо того, что блестит. Всегда успеет своё урвать!
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
0 # RE: Зінаїда Бойко – останній із могікан 01.11.2019 10:09
Зинка
Буду сидить до конца...
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать