Зінаїда Бойко. Кримінал

В продовження серії статей, присвячених персоні Зінаїди Бойко, публікуємо нові отримані факти. Прикриваючись піднесеною метою допомоги військовим, які захищають нашу землю від ворога, службові особи Запорізької ОДА вимагали від приватних підприємців та бізнес-структур області перерахування благодійних внесків на розрахункові рахунки БФ «Фонд сприяння обороні Запорізької області».

В подальшому більша частина внесків була привласнена за допомогою дуже цинічної схеми.

Найактивніші учасники схеми

Безпосередню участь у цьому приймала Зінаїда Бойко, яка була призначена секретарем Ради оборони Запорізької області, діяльністю чиновника зацікавились слідчі ДБР.

У травні 2016 року розпорядженням голови Запорізької обласної державної адміністрації від 30.05.2016 № 311 було утворено Раду оборони  Запорізької області.

Головним завданням Ради був пошук грошових коштів, пального, продуктів, інструментів, обладнання, одягу та ін. для нужд військових. Зібране майно урочисто передавали на фронт, а грошові кошти чиновники привласнювали за допомогою низки підконтрольних громадських організацій. Зінаїда Бойко на посаді секретаря Ради оборони Запорізької області вела протокол засідань та готувала відповідні рішення.

На даний час слідчими Другого слідчого відділу слідчого управління Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Мелітополі, здійснюється досудове розслідування в кримінальному провадженні № 62019080000000211 від 17.05.2019, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.364 КК України за фактом зловживання службовим становищем службовими особами правоохоронних органів та органів держаної влади міста Запоріжжя та Запорізької області, які з корисливих мотивів здійснювали тиск на бізнес-структури та громадські організації.

У ході досудового розслідування було проаналізовано копії рішень ради оборони Запорізької області, які були ухвалені у період з 2014 по 2019 роки, та встановлено можливе отримання неправомірної вигоди службовими особами ГУНП в Запорізькій області, УСБУ в Запорізькій області та ГУ ДСНС України в Запорізькій області за прикриття зловживань службовими особами Запорізької ОДА.

За інформацією слідчих розкрадання коштів здійснювалось через переведення грошових коштів на рахунок БФ «Фонд сприяння обороні Запорізької області» (ЄДРПОУ 39548562). Грошові кошти перераховувались під виглядом благодійної допомоги правоохоронним органам та в подальшому привласнювалися службовими особами ГУНП в Запорізькій області, УСБУ в Запорізькій області та ГУ ДСНС України в Запорізькій області.

За нашою інформацією, Зінаїда Бойко була достовірно обізнана стосовно справжньої мети винесення певних рішень та володіла інформацією щодо побудованої схеми привласнення благодійних внесків службовими особами правоохоронних органів Запорізької області, які здійснювались через БФ «Фонд сприяння обороні Запорізької області», ГО «Захист прав та соціальна підтримка працівників органів внутрішніх справ України в Запорізькій області», «Запорізький обласний благодійний фонд підтримки правоохоронної діяльності», «Запорізьке обласне відділення Всеукраїнського благодійного фонду «Сприяння державній пожежній охороні».

Нам достовірно відомо, що обсяг грошових коштів, які були переведені на розрахункові рахунки БФ «Фонд сприяння обороні Запорізької області» перевищує 20 мільйонів гривень.

Сподіваємось, що слідчі ДБР нададуть правову оцінку кожній службовій особі Запорізької ОДА, яка приймала участь у привласненні грошових коштів, що призначались для зміцнення оборони нашої держави.

Комментарии  

0 # Зина - воровка 11.11.2019 08:30
Головешко Володя
Последние полтора года члены Совета обороны не голосовали за направления использования собранных средств. Тупо голосовали за отчёт использования денег. Руководила процессом цыганка Зина Бойко. Треть средств было тупо украдено в заговоре с Катей Акулой.
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
0 # Запорожец 11.11.2019 11:12
понятно почему Катька из декрета не выходит
Цитирую Головешко Володя:
Последние полтора года члены Совета обороны не голосовали за направления использования собранных средств. Тупо голосовали за отчёт использования денег. Руководила процессом цыганка Зина Бойко. Треть средств было тупо украдено в заговоре с Катей Акулой.

44
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
0 # Катя - крыса 11.11.2019 12:27
Не Зина, а Катя воровка!
Катя заключая договора на покупку МТЦ для силовиков и военных требовала 3-5 % откат!
Мразь!
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
0 # Брыль срыль крыль 13.11.2019 20:12
Парасюк
А що это брыли за сердце держаться? Переживают шо мало вкрали?
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать