Голова ЗОДА - латентний алкоголік?

Сьогодні Віталій Туринок і не з’явився на роботу. Останній раз його бачили на Славутич арені, на товариській зустрічі збірних України та Естонії.  

Після учорашнього футболу Туринок забухав. Це 100% підтверджена інформація. У запорізькій ОДА відмінені дві наради.

Також Віталій Туринок не прибув на Запоріжсталь, де сьогодні святкують 86-ту річницю заснування підприємства, під час урочистих заходів очільник області повинен був з зустрітися з новим керівником Запоріжсталі Олександром Мироненком та обговорити важливі питання з керівництвом одного з провідних підприємств держави.

Але чиновник так відсвяткував перемогу нашої збірної, що знехтував державними справами.

На селфі, яке Віталій Туринок виклав  об 20.30 на власній сторінці у Facebook ми бачимо неголеного чоловіка, із скляними очима.

На фото поруч із Віталієм Туринком ми бачимо Андрія Павелко - президента Федерації футболу України, екс-депутата Верховної Ради від БПП, кума Петра Порошенко.

Нам не зрозумілі політичні погляди Віталія Туринка, адже на посаду його погоджено ЗЕ-командою та призначено Володимиром Зеленським, а він оточив себе радниками з числа Опоблоку, приємно проводить час у компанії особистого друга Петра Порошенка.

Тож, поборемо цю заразу разом, чи із задоволенням зробимо селфі?

Комментарии  

0 # RE: Голова ЗОДА - латентний алкоголік? 15.11.2019 12:15
Офис
Виталька оказался алкоголик)))
А столько пафоса, доверие президента и кабмина
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
0 # Уволить с позором 15.11.2019 13:30
Зеленский
Выдал поручение готовить проект указа с формулировкой уволить по причине умственной отсталости и алкоголизма!
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
0 # RE: Голова ЗОДА - латентний алкоголік? 15.11.2019 14:49
Володя Головешко
губернатор алкаш, но бухает, падло, за чужие, так он привык(((
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
0 # RE: Голова ЗОДА - латентний алкоголік? 15.11.2019 14:51
Туринок
Не мешайте похмеляться, холопы, завидуйте молча)))
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
0 # RE: Голова ЗОДА - латентний алкоголік? 15.11.2019 14:55
Запоріжсталь
Мы в шоке, что он на НАС забил, теперь на него всех собак стравим))) Не будем терпеть такое оскорбление(((
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
0 # Не думал что такое напишу 15.11.2019 15:58
Евгений
При Януковиче и Порохе таких губернаторов гнали поганой метлой. Кто ответственний за тикие назначения?
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
0 # RE: Голова ЗОДА - латентний алкоголік? 15.11.2019 16:23
Інопланетяни
Не перейматесь, це ми забрали Вікторовича на іншу планету. Горілка є, скоро повернемо його додому))))
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
0 # RE: Голова ЗОДА - латентний алкоголік? 15.11.2019 16:28
Офіс президента
Пане Віталію, чому Ви сьогодні не вийшли на роботу, Вас не хвилюють Запорізькі мости? Чому нищите рейтинги Зе?
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
0 # Я буду вместо Туринка 16.11.2019 07:16
Федоров Иван
Уважаемые читатели сайта, надеюсь, что следующей информацией, я Вас всех успокою. В ближайшее время Виталия уволят, вместо него буду исполнять обязанности какое-то время я. Проголосуем бюджет и после нового года область возглавит Сергей Минько.
Данный вопрос согласован, прошу любить нас и жаловать!
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
0 # RE: Голова ЗОДА - латентний алкоголік? 16.11.2019 12:58
Ха
Точно рожа алкоголика! Не долго продержался
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать