Туринок отримав чарівного стусана від Канадського посла

Нещодавно Запорізьку  область відвідали шановні представники посольства Канади. Під час візиту активісти розповіли почесним гостям про кричущі проблеми екології Запорізького регіону та, найперше, про знищення Утлюкського лиману Азовського моря відходами гірничодобувної промисловості ПрАТ «Запорізький залізорудний комбінат», що доступне за посиланням.

Активісти розповіли послу, що чинний губернатор Віталій Туринок блокує процес  заповідання території Утлюкського лиману, яка відноситься до Смарагдової мережі та має світове значення з точки зору заповідної справи.

Крім того, активісти розповіли і про численні онкологічні захворювання, які викликають відходи, що розміщує комбінат у мешканців прилеглих населених пунктів, і про повне знищення флори та фауни на території лиману.

В свою чергу, представники посольства Канади, глибоко вражені «Червоною пухлиною Азовського моря» та бездіяльністю влади, відреагували миттєво.

Канадські представники зустрілися з головою Запорізької обласної державної адміністрації Віталієм Туринком, з яким мали неприємну для останнього розмову з цього приводу.

Після цієї зустрічі Туринок скасував всі свої справи та терміново виїхав з візитом до Утлюкського лиману.

Таким чином, губернатор намагається продемонструвати іноземним гостям свою занепокоєність та участь.

Чим закінчиться візит Туринка до Утлюкського лиману не відомо.

Вважаємо, що чинній владі та особисто губернатору Туринку повинно бути дуже соромно за свою бездіяльність!

Є ганебним те, що залишаючись найвпливовішою посадовою особою регіону, детально ознайомленою з проблемами Утлюкського лиману, він умисно блокує розпочаті ініціативи щодо припинення забруднення території.

Не зважаючи на гучні протести активістів, місцевих громад та ЗМІ, Туринок продовжує надавати незаконну перевагу підприємству приватного сектору економіки.

Губернатор дозволяє безкарно нищити навколишнє природне середовище, забруднювати довкілля, безкоштовно виснажувати ресурси, що належать народу та є надбанням майбутніх поколінь.

Коли офіційні представники іноземних держав занепокоєні про стан екології в Запорізькій області більше ніж чинна влада, виникає доцільність такої влади. Тим більше, що бездіяльність Туринка повністю підтримується та покривається Києвом!

Саме тому, активісти вирішили звернутись з ініціативним листом до посольства Канади, в якому планують детально описати всі зловживання чинної влади, пов’язані з питаннями екології та питаннями природно-заповідної справи.