Черговий факт рейдерства Запорізького губернатора

Ми дізналися, що дружина новопризначеного губернатора Запорізької області Віталія Туринка є співвласником ПП «Волиньферометал» (код ЄДРПОУ  30584335), до обрання на посаду власником підприємства був очільник області.

11 березня 2015 року приватне підприємство «Будтрейд», що зареєстроване в м. Запоріжжя, звернулось до господарського суду Волинської області з позовом до ПП «Волиньферрометал» про визнання права власності за набувальною давністю.

Згідно відомостей реєстру судових рішень, товариство позов мотивувало тим, що начебто за договором купівлі-продажу від 26.02.2004 р., посвідченим приватним нотаріусом Луцького міського нотаріального округу Троц Ю.Б., реєстровий номер 369, відповідач продав, а позивач купив об'єкти нерухомого майна, що знаходяться за адресою вул. Цегельна, 28 в місті Луцьку Волинської області, а саме:

- будівлю газорегуляторного пункту /Е-1/, площею 17,5 м.кв.;

- будівлю трансформаторної підстанції /Є-1/, площею 31,5 м.кв.

Але, вже під час судового розгляду, суд дивним чином постановив: «Судом встановлено, що згідно договору купівлі-продажу від 26.02.2004 р. (а.с. 9), посвідченим приватним нотаріусом Луцького міського нотаріального округу Троц Ю.Б., реєстровий номер 369, відповідач продав, а позивач купив об'єкти нерухомого майна, що знаходяться на вул. Цегельній, 28 в місті Луцьку Волинської області, а саме:

- контору заводу/Б-2/загальною площею169,1 кв.м.;

- гаражі на 4 бокси /Г-1/загальною площею198,1 кв.м.;

- піч кільцеву /В-1/ загальною площею1985,9 кв.м.;

- цех машинної формовки /Д-1/ загальноюплощею 2972,0 кв.м.»

Тільки уявіть різницю квадратів нерухомості, а головне об’єктів !!!

Судом зазначено, що факт володіння позивачем будівлями ТП та ГРП протягом більше 10 років, підтверджується доказами, в тому числі:

- Довідкою ПП «Будтрейд» про балансову вартість за вих. №21/11 від 22.11.2014 року;

- Довідками ПП «Будтрейд» про виконання ремонтних робіт спірних будівель № 15/12-1 та № 15/12-2 від 15.12.2014 року, а також локальними кошторисами на будівельні роботи.

Достовірність та справжність таких документів викликають дуже великі сумніви, оскільки ПП «Будтрейд» припинило своє існування, ще 14 грудня 2011 року, тобто за три роки до видання вказаних документів.

Достовірність інших документів, що подані позивачем до господарського суду Волинської області також визивають великі сумніви, оскільки в рішенні суду зазначено, що від позивача виступав директор на прізвище Кічкін С.Г., але згідно відомостей державного реєстру юридичних осіб такого директора в ПП «Будтрейд» ніколи не було.

Єдиним засновником та керівником підприємства була мешканка Запоріжжя Жаркова Ніна Іванівна зі статутним капіталом у 100 гривень.

Вид діяльності зазначеного підприємства був пов'язаний виключно з оптовою торгівлею.

Але ніяк не з володінням цегельним заводом у Луцьку.

Сукупність зазначених доказів яскраво свідчить про те, що невстановлені особи в березні 2015 року за участю деяких службових осіб  ПП «Волиньферрометал», що належить Віталію Туринку, під час звернення до господарського суду Волинської області, шляхом надання неправдивих відомостей та документів до суду, протиправно заволоділи чужим майном, а саме:

- будівлею газорегуляторного пункту /Е-1/, площею 17,5 м.кв.;

- будівлею трансформаторної підстанції /Є-1/, площею 31,5 м.кв., чим завдали ймовірно завдали збитків енергетичним підприємствам м. Луцьк.

Стосовно ж самого цегляного заводу, про який йдеться, то його вже давно не існує.

На цьому місці залишились руїни,  хоча, напевно, це єдине,  що може залишитися після господарювання Туринка.

Комментарии  

0 # Туринок, пошёл ВОН! 18.12.2019 08:19
Головешко
Зеленский, ну сколько можно тянуть? Выгоняй этого проходимца!!!
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать