Іван Федоров заробив свій перший мільйон у 2020 році

За відомостями телеграм-каналу "Запорізька обласна адміністрація",  поки усі відходили від наслідків святкування Нового року, заступник голови Запорізької ОДА Іван Федоров не спав, а перший робочий день розпочав з  розподілу фінансових потоків.

Так, 2 січня тендерним комітетом Відділу капітального будівництва Мелітопольської міської ради прийнято рішення здійснити закупівлю підрядних робіт «Реконструкції внутрішньоквартальнихканалізаційних мереж від Лікарняного містечка, далі по вул. Кізіярській до вул. Брів-ла-Гайард у м. Мелітополі Запорізької області» шляхом застосування переговорної процедури закупівлі.

За результатами проведених переговорів сторонами погоджено обсяг і вартість підрядних робіт по «Реконструкції внутрішньо квартальних каналізаційних мереж від Лікарняного містечка, далі по вул. Кізіярській до вул. Брів-ла-Гайард у м. Мелітополі Запорізької області» на 2020 рік у сумі 3,4 мільйона гривень. На засіданні тендерного комітету було прийнято рішення укласти договір на проведення підрядних робіт з ТОВ «АБЗ ПРОМБУД».

Зазначимо, що це саме та частина каналізаційної мережі Мелітополя, яку ТОВ «АБЗ ПРОМБУД» повинно було відремонтувати у термін до 31 грудня 2019 року, вартість робіт складала 6,9 мільйонів гривень.

ТОВ «АБЗ ПРОМБУД» роботи у встановлений термін не виконано, але замовником не розірвано договір, укладений у 2019 році, а прийнято рішення щодо збільшення вартості робіт ще на 50 % та доручено продовжити їх виконання тому самому підряднику у 2020 році.

Також в електронній системі Прозорро вже розміщені оголошення про проведення у середині січня ще двох закупівель з реконструкції каналізаційних мереж у місті Мелітополі:

UA-2020-01-02-000297-b Реконструкція каналізаційного колектора по вул. Інтеркультурнійвід вул. Воїнів-Інтернаціоналістів до просп. Богдана Хмельницького у м. Мелітополі, вартістю 12,8 млн. грн.

UA-2019-12-28-000899-b Реконструкція каналізаційного колектору по вул. Інтеркультурнійвід просп. Богдана Хмельницького до вул. Олександра Невського у м. Мелітополі, вартістю 13,8 млн грн.

Цілком очікувано, що переможцем відкритих торгів буде визнано ТОВ "АБЗ ПРОМБУД".

Нагадаємо, за 2018-2019 роки ТОВ "АБЗ ПРОМБУД" визнано переможцем у 50 тендерних закупівлях, загальною вартістю понад 300 мільйонів гривень, замовниками усіх закупівель виступали структурні підрозділи Мелітопольської міської ради. Так, відділом капітального будівництва з ТОВ "АБЗ ПРОМБУД" укладено 29 договорів на суму понад 193 млн. грн., Управлінням житлово-комунального господарства 10 договорів на суму понад 90 млн. грн.

За достовірною інформацією, ТОВ "АБЗ ПРОМБУД" та ПП «АБЗ» через підставних осіб, повністю підконтрольні заступникові голови Запорізької ОДА Івану Федорову, який за їх допомогою вже кілька років у прямому сенсі закопує бюджетні мільйони у землю.