• Главная
  • Новости
  • Едуард Кондратюк придбав елітний позашляховик за 2 мільйони гривень, але забувся повідомити про це НАЗК

Едуард Кондратюк придбав елітний позашляховик за 2 мільйони гривень, але забувся повідомити про це НАЗК

Головний технолог ДП Івченко-Прогрес Едуард Кондратюк не повідомив Національне агентство з питань запобігання корупції у встановлений законом строк про суттєві зміни у майновому стані.

Відповідно до частини другої статті 52 Закону у разі суттєвої зміни у майновому стані суб’єкта декларування, а саме отримання ним доходу, придбання майна на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів (96 050 грн. на 01.01.2019 р.), встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року, зазначений суб’єкт у десятиденний строк з моменту отримання доходу або придбання майна зобов’язаний письмово повідомити про це Національне агентство.

Зазначена інформація вноситься до Реєстру та оприлюднюється на офіційному веб-сайті Національного агентства.

Головний технолог ДП Івченко-Прогрес Едуард Кондратюк не повідомив Національне агентство з питань запобігання корупції у встановлений законом строк про суттєві зміни у майновому стані, а саме, про придбання 20.02.2019 року рухомого майна автомобіля Land Rover Discovery 5, 2019 року випуску, вартістю 2 004 900 гривень, що явно перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених на 1 січня 2019 року.

Таким чином, Кондратюк Едуард Васильович своїми діями порушив ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції», чим скоїв правопорушення пов’язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 2 ст. 172-6 КУпАП (неповідомлення або несвоєчасне повідомлення про суттєві зміни у майновому стані).