Ярослав Криль заангажований у будівництві басейну

Депутат облради Ярослав Криль опікується будівництвом басейну з метою проводити власні тренування для участі у міжнародному чемпіонаті світу на відкритій воді у 2021 році.

Онлайн забіг вже відбувся, думав, буде і онлайн заплив. Не вгадав. Мою реєстрацію на заплив у відкритій воді серії Oceanman по озеру Lago D'Orta перенесли на наступний рік. Не біда, буде більше часу на підготовку, головне, добудувати басейн в Запорізька обласна ШВСМ. Такий допис на власній сторінці у Facebook зробив 2 травня депутат Запорізької обласної ради Ярослав Криль.

OCEANMAN єдиний міжнародний чемпіонат світу на відкритій воді. Ця серія запливів стартувала в 2015 році. Взяти участь в OCEANMAN можуть як професійні спортсмени, так і спортсмени-аматори досягли 18 років.

OCEANMAN проходить в приголомшливо красивих місцях. Локації найчастіше знаходяться в курортних містах, тому багато учасників під старти беруть відпустку і летять разом з сім'єю.

Ярослав Криль зареєструвався прийняти участь у запливі, якій відбудеться в Італії на озері  Lago d'Orta.

Озеро Орта (Lago d'Orta) розташоване в італійському регіоні П'ємонт, між провінціями Новара і Вербано-Кузьо-Оссола, є одним з найкрасивіших озер Італії. Але, як пише депутат у зв’язку із коронавірсною інфекцією змагання перенесено на 2021 рік.

Нагадаємо, що реконструкцію плавального басейну комунального закладу «Запорізька обласна школа вищої спортивної майстерності» Запорізької обласної ради було розпочато ще у 2018 році, за часів Костянтина Бриля. У Школі вищої спортивного майстерності займалися спортсмени, які беруть участь в різних міжнародних змаганнях, а деякі є потенційними учасниками збірної України.

Зазначимо, що в результаті останнього коригування проекту вартість будівництва спортивного комплексу з басейном збільшилася з 32,5 до 52 мільйонів гривень.

Згідно з останньою угодою між Департаментом капітального будівництва Запорізької ОДА і підрядником ТОВ «Рубікон-Моноліт», всі роботи повинні бути виконані в лютому 2021 року. Підрядник повинен побудувати двоповерхову будівлю спортивного комплексу над існуючим басейном, в якій буде працювати зал для дзюдоїстів, спортзал, роздягальні, сауна.

Завдяки активності Ярослава Криля у березні на будівництво басейну ШВСМ додатково виділено 8,2 мільйона гривень, будівництво продовжилось після майже півторарічної перерви. З метою завершення будівництва депутат постійно ініціював спільні наради депутатів Запорізької обласної ради з керівниками ЗОДА і представниками департаменту капітального будівництва, які проводились як у приміщенні ЗОДА так і з виїздом на об’єкт. Майже щотижнево разом з іншими депутатами виїздив на будівництво. Результати будівництва можна оцінити на відео Ярослава Криля від 28 квітня.

5 травня об’єкт відвідав очільник Запорізької ОДА Віталій Туринок, який пообіцяв, що при належному фінансуванні будівельні роботи будуть закінчені вже в серпні цього року.

Вважаємо, що з такою активною позицією вже наступного року наші спортсмени будуть тренуватись у нових залах, а депутат облради Ярослав Криль зможе разом з ними готуватись до запливів у відкритій воді серії Oceanman, які відбудуться у червні 2021 року на озері Lago D'Orta, Італія.

Нагадаємо депутату, що для тренувань у басейну він повинен буде придбати абонемент та надати довідку від лікаря, спроба безкоштовно користуватись басейном з аргументами «я особисто його будував», або «без мене ви б плавали тільки у літку в Дніпрі» буде проявом корупції.