У Мінприроди роз'яснили, як правильно утилізувати маски

Подібні рекомендації існують в інших європейських країнах.

Міністерство захисту навколишнього середовища і природних ресурсів рекомендує перед утилізацією відходів масок і рукавичок в домашніх умовах витримати їх в пакеті протягом 72 годин. Про це повідомив міністр захисту навколишнього середовища і природних ресурсів Роман Абрамовський на брифінгу в суботу, передає Українська правда.

Міністр зазначив, що в медичних закладах відходи потрапляють на утилізацію виключно на ліцензовані переробні підприємства, і після утилізації не становлять небезпеки для громадян. Однак в домашніх умовах потрібно дотримуватися певної процедури утилізації.

"Ми вивчили європейський досвід, прийняли рішення не регулювати адміністративно це питання, а дати лише рекомендації. Ми рекомендуємо відходи масок і рукавичок складати в пакет, щільно його зав'язати і витримати в домашніх умовах приблизно 72 години. Це європейський досвід, він себе зарекомендував, а будь-які адміністративно-регуляторні заходи не дали результатів ", - зазначив Абрамовський.

Абрамовський зазначив, що подібні рекомендації існують в інших європейських країнах, зокрема, у Великобританії.

Крім того, Міністерство захисту навколишнього середовища і природних ресурсів рекомендує громадянам, по можливості, використовувати багаторазові захисні маски.