• Главная
  • Новости
  • Внутрішній ринок деревини потребує кардинальних змін – Андрій КУРІНСЬКИЙ

Внутрішній ринок деревини потребує кардинальних змін – Андрій КУРІНСЬКИЙ

Сьогодні на базі Житомирського ОУЛМГ проходила виробнича нарада лісівників.Начальник ЖОУЛМГ Андрій КУРІНСЬКИЙ збирав директорів державних лісогосподарських підприємств, щоб обговорити питання стану виконання аукціонних зобов’язань,  аналізу реалізації продукції переробки, а також питання стосовно площ всихання соснових насаджень.

Очільник обласного управління лісового і мисливського господарства зокрема зауважив, що внутрішній ринок деревини потребує кардинальних змін. Андрій КУРІНСЬКИЙ висловив сподівання, що переробники підтримають лісівників у питаннях боротьби з всиханням хвойних масивів та переорієнтації виробничих потужностей для переробки деревини, що втратила технічну якість. У результаті наради також напрацьовано бачення порядку забезпечення сировиною у наступному періоді.

Питання всихання хвойних лісів обговорюватимуть і на спеціальній комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, котра відбудеться у найближчу п’ятницю – 29 вересня. 

Як повідомлялося, масштабність всихання хвойних лісів на Житомирщині – катастрофічна, зафіксовано понад 40 тисяч гектарів площ загиблого лісу. Лісівники Житомирщини сподіваються, що з огляду на проблему, обласна адміністрація ініціюватиме введення надзвичайної ситуації в галузі.