• Главная
  • Новости
  • Керівники рибагенства Кіровоградської області шахрайським шляхом заволоділи Диківським водосховищем

Керівники рибагенства Кіровоградської області шахрайським шляхом заволоділи Диківським водосховищем

         Рибалки Кіровоградщини жаліються що місцева влада їх не чує або не хоче чути. Керівництво рибоохоронного органу Кіровоградської області в особі Ціленко Тетяни обкрадає не тільки самих рибалок а і нас з вами, фактично роздаючи водосховища в користування приватним особам.

         Так, Диківське водосховище, яке розташоване неподалік сіл Диківка та Дмитрівка, Знам’янського району, Кіровоградської області, площею водного дзеркала 180 га., було незаконно передано, за сприянням Тетяни Ціленко, в користування ТОВ «Аквафармінг Кропивницький» при цьому дозвільна документація на право користування вказаним водним об’єктом була повністю підроблена, починаючи від підпису голови Державного агентства рибного господарства України і закінчуючи відсутністю печатки цього ж органу (див. фото). Тетяна Ціленко спільно з колишнім керівником Руденком М.В. нахабним способом, впродовж своєї діяльності, займались підробкою дозвільних документів, та  через «своїх», шахрайським шляхом, забрали весь промисел риби не тільки на Диківському водосховищі а й на території всієї області. Злочинна схема, яка була створена Ціленко Т.Л. та Руденком М.В. приносила їм надприбутки, нещадно знищуючи, при цьому, водні живі ресурси Кіровоградської області. Людям, які усе життя займались рибним промислом навіть нічого не пояснювали, а фактично посилали йти куди по далі, щоб не було «горя» нахабно «віджимаючи» справу їхнього життя.

         Небайдужі громадяни, рибалки та журналісти звертаються до правоохоронних органів з метою припинити свавілля що відбувається у рибодобувній галузі на території Кіровоградської області та не допустити процвітання злочинних схем Тетяни Ціленко у реформованому органі.