Сергей Минько на своей странице в ФБ сообщил мелитопольцам о введении в эксплуатацию одного из наиболее значимых для города объектов – 2-й городской больницы. Реализация этого масштабного проекта продолжалась 1,5 года. На реконструкцию больницы было направлено 33 миллиона гривен.

Нещодавно Запорізьку  область відвідали шановні представники посольства Канади. Під час візиту активісти розповіли почесним гостям про кричущі проблеми екології Запорізького регіону та, найперше, про знищення Утлюкського лиману Азовського моря відходами гірничодобувної промисловості ПрАТ «Запорізький залізорудний комбінат», що доступне за посиланням.

В продовження серії статей, присвячених персоні Зінаїди Бойко, публікуємо нові отримані факти. Прикриваючись піднесеною метою допомоги військовим, які захищають нашу землю від ворога, службові особи Запорізької ОДА вимагали від приватних підприємців та бізнес-структур області перерахування благодійних внесків на розрахункові рахунки БФ «Фонд сприяння обороні Запорізької області».

Віталій Туринок маніпулює співробітниками СБУ для створення тиску на працівників Департаменту екології. У хід пішли спроби фальсифікувати матеріали кримінального провадження.