Як повідомляє новиний сайт Мелітополя, на територіях Якимівської і Кирилівської ОТГ за межами населених пунктів планується  будівництво  вітрової електростанції потужністю 750 МВт. За проектом станція складатиметься з 80-200 вітрогенераторів, виробництва провідних світових виробників ВЕУ з одиничною потужністю від 3,5 до 5 МВт.

Під час подальшого вивчення питання щодо необхідності проведення процедури оцінки впливу на довкілля під час будівництва з’єднувального каналу між Азовським морем та Молочним лиманом, нам вдалося з’ясувати, що у липні 2018 року керівництво Приазовського національного природного парку зверталось до Міністерства екології та природних ресурсів України з метою отримати погодження встановлення тимчасової гідротехнічної споруди - геотуби на території Молочного лиману.

Армянская мафия  ничем не отличается от любой другой  организованной преступной группировки, кроме националистического состава. Однако, в последние годы наблюдаем, как некоторые наши с Вами соотечественники с необъяснимым энтузиазмом прилагают усилия, чтобы стать частью «элитной» армянской преступной диаспоры.

З наших попередніх публікацій Вам вже відомо про призначення Василькова Валерія Олександровича новим головою правління   ПрАТ «Запорізький абразивний комбінат».

Ні для кого не секрет, що Запорізька область є одним з найбільш екологічно напружених регіонів України, найгострішою проблемою великих міст області є забруднення повітря. Завдяки промисловому потенціалу, який обумовлений наявністю і концентрацією підприємств чорної і кольорової металургії, тепло-енергетики, атомної енергетики, хімії, машинобудування, область є безперечним лідером за рівнем забруднення повітря.