Віталій Туринок маніпулює співробітниками СБУ для створення тиску на працівників Департаменту екології. У хід пішли спроби фальсифікувати матеріали кримінального провадження.  

Щорічна статистика дорожньо-транспортних пригод в стані алкогольного сп’яніння продовжує вражати, незважаючи на великі штрафи – від 10 200 грн. з позбавленням права керування транспортними засобами на строк один рік до 20 400 грн. та позбавленням права керування транспортними засобами на строк три роки у разі вчинення правопорушення повторно протягом року.

Ми вже неодноразово писали про грубе, систематичне нехтування нормами природоохоронного законодавства деякими службовими особами ПрАТ «Запорізький залізорудний комбінат», що спричиняють тяжкі наслідки та невідворотну шкоду навколишньому природному середовищу.

Після державних свят, а саме 27 серпня,  планується приїзд Президента України Володимира Зеленського в Запоріжжя, його візит пов’язують з серйозними кадровими призначеннями, які відбулися на минулому тижні. Очікується, що Володимир Зеленський представить нового голову Запорізької обласної державної адміністрації Віталія Туринка, керівника обласного СБУ Віктора Микиту, начальника поліції (прізвище невідоме) та директора Запорізької АЕС - Петра Котіна.